REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Torebki do smażenia bez tłuszczu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 17 sie 2016 09:00
Torebki do smażenia bez tłuszczu
Jan Niezbędny
Torebki do smażenia bez tłuszczu
Torebki do smażenia bez tłuszczu
Torebki do smażenia bez tłuszczu

Potrawy smażone na oleju lub tłuszczu dalekie są od ideału zdrowego jedzenia. Dlatego Jan Niezbędny stworzył torebki do smażenia bez tłuszczu! Dzięki nim przygotujemy naprawdę zdrowy obiad pełen smaku i aromatu!

REKLAMA

Torbeki do smażenia Jana Niezbędnego to prawdziwa „rewolucja na patelni”. Za ich sprawą nie musimy już stosować ogromnych ilości niezdrowego tłuszczu do smażenia – potrzebujemy jedynie odrobiny oliwy lub oleju do zamarynowania produktu. Tak przygotowany produkt należy zamknąć w torebce i umieścić na rozgrzanej oraz suchej patelni. Produkt idealnie nadaje się do zdrowego przyrządzania mięsa, ryb oraz warzyw. Gotowe dania są smaczne i jednocześnie niskokaloryczne.

Materiał, z którego wykonano torebki, jest odporny na wysokie temperatury. Jednocześnie też sprawia, że produkty nie wysychają podczas smażenia, lecz zachowują soczystość oraz aromat. Dodatkowo produkty ani przyprawy nie przywierają do wnętrza torebek. Dzięki temu smażenie jest teraz wyjątkowo łatwe i szybkie – możemy zwyczajnie zapomnieć o pryskającym tłuszczu i składnikach przywierających do dna patelni. Co więcej nie musimy też męczyć się z szorowaniem brudnej patelni. Po smażeniu pozostaje ona czysta. Ponadto na tej samej patelni w dwóch lub trzech torebkach możemy jednocześnie przygotować kilka produktów, a tym samym stworzyć pełen obiad w kilka chwil.

Torbeki do smażenia Jana Niezbędnego to idealne rozwiązanie zarówno dla fanów zdrowego gotowania, jak i osób ceniących swój czas i wygodę. Za ich pomocą przygotujemy pyszny, niskokaloryczny posiłek w naprawdę ekspresowym tempie.

Cena: 3,10 zł brutto / opakowanie 10 szt.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA