REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Praktyczna pomoc w zdrowym odżywianiu - wolnoobrotowa wyciskarka do soków

  • Autor: Urszula Tatur
  • 18 sie 2016 08:00
Praktyczna pomoc w zdrowym odżywianiu - wolnoobrotowa wyciskarka do soków
Fot. Severin.
Praktyczna pomoc w zdrowym odżywianiu - wolnoobrotowa wyciskarka do soków
Praktyczna pomoc w zdrowym odżywianiu - wolnoobrotowa wyciskarka do soków

Regularny detoks i oczyszczanie naszego organizmu z toksyn należy do najpopularniejszych ostatnio trendów. Osoby, które stosują diety oczyszczające chcą nie tylko wzmocnić swój układ odpornościowy, ale także poprawić kondycję i nabrać więcej energii. W takim przypadku niezastąpione są świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne.

REKLAMA

Przygotuj to sam – świeżo wyciskane soki są nieporównywalnie zdrowsze i smaczniejsze, niż te kupowane w sklepach. Osoby, które regularnie je spożywają z pewnością będą zachwycone nową wolnoobrotową wyciskarką ES 3569. Dzięki mocy 150 W i pojemnikowi o pojemności ok. 1000 ml, możemy za jednym razem uzyskać dużą ilość delikatnie wyciśniętego soku, bogatego w witaminy.

Urządzenie sprawdza się idealnie, gdy jesteśmy w trakcie detoksu. Proces oczyszczania organizmu z toksyn uaktywnia się najlepiej, kiedy spożywamy naturalne, pełnowartościowe, wegetariańskie pokarmy w formie płynnej. Wolnoobrotowa technologia (około 45 obr./min.) umożliwia delikatne i dokładne wyciskanie soku, który zachowuje w ten sposób wszystkie witaminy, minerały i enzymy.

Wykończenia i wzmocnienia z wysokiej jakości stali szlachetnej, zapewniają długą żywotność urządzenia. Bezgłośny, chłodzony powietrzem silnik sprawia, że używanie wyciskarki jest przyjemne i komfortowe. Owoce i warzywa, które wkładamy do urządzenia są przeciskane przez mikro-sitko ze stali nierdzewnej ze skrobakiem, co gwarantuje ciągłą ekstrakcję soku. Szczelne zamknięcie zapobiega kapaniu soku na blat, więc nasza kuchnia pozostaje czysta.

Wyciskarka SEVERIN umożliwia również przygotowywanie smacznych i zdrowych sorbetów i lodów. Wystarczy założyć specjalną wkładkę na mrożone owoce znajdującą się w zestawie. Na przedniej części obudowy umieściliśmy kod QR, po którego zeskanowaniu otrzymamy ciekawe, zdrowe przepisy kulinarne.

Urządzenie wyposażone jest w antypoślizgowe nóżki, gwarantujące bezpieczne użytkowanie. Wszystkie elementy są łatwe w czyszczeniu, a dodatkowo do zestawu dołączono specjalną szczotke pomocną przy usuwaniu lepkich osadów.

Wolnoobrotowa technologia umożliwia delikatne i dokładne wyciskanie soku, który zachowuje w ten sposób wszystkie witaminy, minerały i enzymy. Dzięki specjalnej wkładce na mrożone owoce z łatwością przygotujemy również smaczne sorbety i lody.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA