REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pozwól sobie na nową jakość życia

  • Autor: Urszula Tatur
  • 24 paź 2017 20:53
Pozwól sobie na nową jakość życia
Miele
Pozwól sobie na nową jakość życia
Pozwól sobie na nową jakość życia
Pozwól sobie na nową jakość życia
Pozwól sobie na nową jakość życia
Pozwól sobie na nową jakość życia
Pozwól sobie na nową jakość życia
Pozwól sobie na nową jakość życia

Czy w dzisiejszym, zabieganym świecie możemy pozwolić sobie, by po wyjściu z domu martwić się o tak pozornie błahe rzeczy, jak wyłączenie piekarnika czy zamknięcie lodówki? Niekoniecznie.

REKLAMA

System Miele@home niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze, pozwoli mieć domowe urządzenia pod kontrolą. To inteligentne rozwiązanie łączy urządzenia Miele w jedną sieć i rewolucjonizuje sposób ich obsługi. Dzięki mobilnemu sterowaniu za pomocą aplikacji Miele@mobile, nowoczesnym funkcjom i technologii sieciowej, system Miele@home wspiera użytkowników w planowaniu dnia, nadaje nową jakość życia i zapewnia bezpieczeństwo.

Urządzenia Miele pod kontrolą
Kontrola kilku urządzeń domowych znajdujących się w różnych częściach domu czy mieszkania to już nie problem. Sprawdzenie ich statusu, etapu programu prania czy zmywania, dzięki systemowi Miele@home oraz bezpłatnej aplikacji Miele@mobile, nie wymaga już podchodzenia do każdego urządzenia z osobna, czy nawet obecności w domu. Teraz wszystko to możemy sprawdzić na ekranie smartfona lub tabletu niezależnie od miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. Aplikacja oferuje możliwość szybkiego i wygodnego sterowania urządzeniami – za jej pomocą można połączyć się bezpośrednio z pralką, lodówką, czy piekarnikiem oraz wybrać odpowiedni program. Wszelkie niezbędne informacje wyświetlane są na jednym ekranie – wybrany program, tryb pracy, a także pozostały czas pracy. Co więcej, otrzymamy również informację o zakończeniu programu prania czy zmywania.
Więcej możliwości
Możliwość mobilnego sterowania urządzeniami domowymi to komfort użytkownika, bezpieczeństwo oraz niezawodność. To ogromne ułatwienie w codziennym życiu i wygodne rozwiązanie zwłaszcza podczas nieobecności w domu. Wybór odpowiedniego programu dla wybranych urządzeń, a także ich włączenie lub wyłączenie w najdogodniejszym momencie umożliwia funkcja MobileControl. Zdalne sterowanie urządzeniami to komfort także podczas robienia zakupów. Przykładowo, funkcja SuperCool już w trakcie powrotu z zakupów umożliwia zmianę ustawień lodówki na niższą temperaturę, przygotowując ją tym samym na włożenie nowych produktów, które wymagają szybszego schłodzenia.
Niezwykle pomocnym dla użytkowników rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniach Miele jest interaktywny asystent, który zapewnia profesjonalne wsparcie np. w przypadku pielęgnacji odzieży. Po wprowadzeniu rodzaju tkaniny, jej koloru i stopnia zabrudzenia, asystent Miele wybierze idealnie dopasowany program. Dzięki profesjonalnemu wsparciu użytkownicy mogą być pewni trafnego wyboru programu i osiągnięcia najlepszych efektów prania dostosowanych do ich potrzeb. Mobilne sterowanie urządzeniami Miele to również oszczędność czasu domowników. Aplikacja informuje użytkowników o kończącym się zapasie detergentów, np. płynów do prania czy zmywania, a dzięki ShopConn@ct produkty te będzie można w szybki i wygodny sposób zamówić online z poziomu ekranu smartfona lub tabletu.
Inteligentna sieć
Sterowanie urządzeniami za pomocą aplikacji to szereg udogodnień dla użytkowników urządzeń Miele. Możliwość łączenia ich dodatkowo w inteligentną sieć sprawia, że zyskujemy pełną kontrolę nad urządzeniami i tym, co się dzieje w domu. Szczególnym udogodnieniem wynikającym z połączenia urządzeń Miele w sieć jest funkcja SuperVision. Umożliwia ona centralną kontrolę nad siecią oraz zarządzanie nią w wydajny i komfortowy sposób. Dzięki temu możemy sprawdzić aktualny status urządzeń, w tym czas pozostały do zakończenia wybranego programu, który wyświetla się na dowolnym podłączonym urządzeniu. Przykładowo na wyświetlaczu piekarnika możemy sprawdzić status pralki czy zmywarki. Jest to szczególnie komfortowe rozwiązanie, gdy urządzenia znajdują się w różnych pomieszczeniach lub gdy nie mamy pod ręką smartfona, by sprawdzić status w aplikacji.
Łączenie urządzeń Miele w domową sieć oraz możliwość centralnego sterowania nimi to nie tylko ogromny komfort użytkowania, ale również poczucie bezpieczeństwa. Dzięki Miele@home połączone w sieć i zintegrowane z już istniejącym systemem Smart Home, urządzenia Miele są jeszcze bardziej wydajne i funkcjonalne. Integracja Miele@home z istniejącym systemem, sprawia, że wszystkie istotne systemy jak rolety, ogrzewanie, klimatyzacja, światło i urządzenia AGD, mogą być zarządzane centralnie.
O korzyściach płynących z połączenia urządzeń domowych w sieć dzięki systemowi Miele@home można przekonać się odwiedzając, otwarty niedawno na warszawskim Żoliborzu, ABB Living Space® Experience – apartament pokazowy wyposażony w urządzenia Miele. System Miele@home w tym inteligentnym domu jest zintegrowany z systemem ABB
i-bus KNX, który spełnia najwyższe wymagania do zastosowań w nowoczesnym sterowaniu domem i budynkiem.
Podłączenie urządzeń Miele w jedną sieć odbywa się za pomocą WiFiConn@ct, co oznacza bezpośrednie połączenie z routerem WLAN w domu. Aby móc korzystać ze wszystkich zalet mobilnego zarządzania urządzeniami w domu wystarczy bezpłatna aplikacja Miele@mobile dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA