REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Potrójna moc płyty gazowej

  • Autor: Urszula Tatur
  • 31 marz 2017 20:59
Potrójna moc płyty gazowej
Freggia
Potrójna moc płyty gazowej
Potrójna moc płyty gazowej

Prawdziwy włoski temperament za sprawą palnika „potrójna korona” z trzema rzędami płomieni, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania dzięki zwiększonej powierzchni do gotowania oraz żeliwne ruszty nadające jej szykowny wygląd oraz nowoczesny design. Płyta gazowa marki Freggia z serii Moderno skradła serca wielu i stała się prawdziwym bestsellerem.

REKLAMA

Płyta do zabudowy Freggia HA640VGTX to prawdziwy hit sprzedażowy w salonie Freggia. Doceniona przez wszystkich tych, którzy mieli okazję stać się pasjonatami gotowania w zaciszu własnej kuchni. Frontalne umiejscowienie palnika turbo – „potrójna korona” w połączeniu z przesuniętymi w prawo pokrętłami, zapewnia zwiększoną powierzchnię do gotowania w porównaniu do klasycznych modeli – jest to dodatkowy atut, który cieszy się wielkim uznaniem klientów. Dzięki temu udogodnieniu możemy użyć bardzo dużego naczynia dla głównej potrawy, a jednocześnie gotować w garnkach o standardowym rozmiarze – co znacznie skróci czas przyrządzanych potraw – nawet tych świątecznych.

Dodatkową zaletą płyty gazowej Freggia jest bezpieczeństwo jej użytkowania – położenie palnika turbo z przodu sprawia, że ściana i meble nie są narażone na działanie wysokiej temperatury. Ponadto za sprawą systemu zabezpieczenia przeciwwypływowego gazu bez obaw możemy zamienić się w prawdziwego szefa kuchni, gdyż w przypadku niekontrolowanego zalania płomienia, czy zdmuchnięcia go w wyniku przeciągu, dopływ gazu zostaje natychmiast odcięty.

Design prosto z Włoch
Producent kierując się nietuzinkowym, wyszukanym stylem, a przede wszystkim chęcią trafienia w gusta szerszego grona odbiorców, zaprojektował aż 6 różnych wariantów tego modelu płyty gazowej. Do dyspozycji wszystkich amatorów gotowania jest linia Moderno – stworzona z myślą o nowoczesnych i wymagających konsumentach oraz linia Classico – oferująca urządzenia w stylu Retro, która łamie serca swym wyjątkowym designem i ponadczasową elegancją. W płytach do zabudowy marki Freggia z linii Classico wykorzystano ciężkie żeliwne ruszty oraz mosiężne pokrętła. Wykonane w nowoczesnym duchu,z lekką nutą dekadencji sprawiają, że płyta nie tylko pełni zadanie urządzenia do gotowania, ale także zdobi oraz nadaje wyrafinowany styl każdej kuchni.

Płyty gazowe FREGGIA kosztują od 1019 zł do 1199 zł.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA