REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Płyta indukcyjna imitująca płomień

  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 lip 2016 10:00
Płyta indukcyjna imitująca płomień
Fot. Samsung.
Płyta indukcyjna imitująca płomień
Płyta indukcyjna imitująca płomień

Płyta indukcyjna zapewnia bezpieczeństwo i szybkie przyrządzania posiłków. Najbardziej wymagający klienci, pasjonaci sztuki kulinarnej poszukują jednak rozwiązań, które podniosą wygodę gotowania.

REKLAMA

Płyta indukcyjna Chef Collection została zaprojekowana we współpracy z Samsung Club des Chefs — globalną inicjatywą kulinarną, w skład której wchodzą wyróżnieni przez przewodnik Michelin szefowie kuchni. Byli oni źródłem doświadczeń, w oparciu o które Samsung opracował innowacyjną kolekcję rozwiązań kuchennych. Zapewniają one najdoskonalsze warunki na każdym etapie przygotowywania potraw. Kucharze stwierdzili, że w tradycyjnych płytach indukcyjnych trudno jest rozpoznać czy dane pole jest włączone i z jaką mocą pracuje.

Dlatego w płycie indukcyjnej Chef Collection zastosowano technologię Virtual Flame. Wbudowane w płytę diody imitują płomień, wizualizując w ten sposób aktywne strefy gotowania. Wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć z jaką mocą pracuje dane pole. Płomień wyświetlany na ściance garnka dostosowując się do wybranej mocy zmieniając swoją wysokość i barwę.

Płyta indukcyjna NZ84J9770EK Chef Collection gwarantuje też precyzję w dobieraniu temperatury, tak istotną w przygotowywaniu doskonałych potraw. Płyta posiada 15 poziomów intensywności oraz m. in. funkcję podtrzymywania ciepła Keep Warm i funkcję Booster dla każdego pola grzejnego (zwiększona moc pola przez 10 min).

Oprócz innowacyjnej technologii Virtual Flame, urządzenie posiada wiele udogodnień podnoszących komfort korzystania. Płyta o szerokości 80 cm pozwala maksymalnie wykorzystać blat roboczy w kuchni. Ma ona szerszą aktywną strefę, w której można ustawić jednocześnie kilka garnków i patelni o różnych kształtach i rozmiarach (funkcja Flex Zone). Odłączane, magnetyczne pokrętło sterowania ułatwia nie tylko regulację temperatury, ale także czyszczenie powierzchni płyty. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja bezpieczeństwa – umożliwia natychmiastowe przerwanie pracy.

Płyta indukcyjna NZ84J9770EK Chef Collection jest elementem najnowszej kolekcji wysokiej klasy produktów AGD. W jej skład wchodzi też chłodziarko – zamrażarka Kitchen Fit, piekarnik z technologią Gourmet Vapour, piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali, okap z funkcją AirClean oraz zmywarka WaterWall™.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA