REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piekarnik z funkcją czyszczenia - nowość

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 lip 2016 08:36
Piekarnik z funkcją czyszczenia - nowość
Fot. Teka.
Piekarnik z funkcją czyszczenia - nowość
Piekarnik z funkcją czyszczenia - nowość

Wielofunkcyjny piekarnik z funkcją Hydroclean.

REKLAMA

Piekarnik Teka HL 890 ma różnorodne funkcje i udogodnienia, które pomagają osiągać znakomite rezultaty kulinarne. Termoobieg umożliwia równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, bez przenikania się smaków i zapachów. Termosonda wskazuje temperaturę wewnątrz potrawy i wyłącza automatycznie urządzenie, gdy odpowiednia temperatura zostanie osiągnięta. Funkcja szybkie nagrzewanie pozwala oszczędzić czas.

Teleskopowe prowadnice zwiększają bezpieczeństwo i komfort obsługi. Korzystając z nich można lekko i stabilnie wysunąć nawet bardzo ciężkie pieczenie, bez ryzyka zsunięcia się potrawy. Wiele funkcji grzania plus dodatkowe programy automatyczne dają możliwość precyzyjnego dobierania parametrów pieczenia, a sensorowy panel sterujący usprawnia obsługę.

Hydroclean® to ekologiczna technologia oparta na synergii działania temperatury i wody. Dzięki niej szybko i bez problemu można pozbyć się nawet największych zabrudzeń. Wystarczy wlać na dno piekarnika szklankę wody, włączyć funkcję Hydroclean®, poczekać 24 minuty i na koniec przetrzeć wnętrze szmatką, aby piekarnik był z powrotem czysty i lśniący.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA