REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Patelnia Lava z głębokim dnem

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 cze 2017 14:31
Patelnia Lava z głębokim dnem
Fot. Seria Lava. Florina
Patelnia Lava z głębokim dnem
Patelnia Lava z głębokim dnem
Patelnia Lava z głębokim dnem

Patelnia z kamienną nieprzywierającą powłoką Lava Stone marki FLORINA powraca w nowej odsłonie i w towarzystwie innych naczyń. W sprzedaży dostępne są również duży garnek oraz rondel.

REKLAMA

Nowa głęboka patelnia Lava ma 5 cm wysokości i 4,5 mm grubości dna. Dzięki temu utrzymuje dłużej ciepło i nadaje się do duszenia "ciężkich" mięs. System Air Cusion pozwala na szybkie, beztłuszczowe smażenie.
Dzięki odpornej powłoce typu Lava Stone można zapomnieć o zarysowaniach i zniszczeniach. Naczynia posiadają pięciowarstwową powłokę z drobinkami piasku, która wytwarza pęcherzyki powietrza i tym sposobem zużywamy mniej tłuszczu, a jedzenie jest zdrowsze. Dodatkowo technologia Easy Clean ułatwia czyszczenie patelni i oszczędza czas.
Patelnia jest dostępna w trzech rozmiarach: 20 cm, 24 cm, 28 cm.
W serii Lava można znaleźć również garnek aluminiowy w trzech rozmiarach: 20 cm/poj. 2,4 L, 24 cm/poj. 4 L, 28 cm/poj. 7 L oraz rondel (18 cm i poj. 1,5 L).
Wszystkie naczynia z serii Lava nadają się do każdej kuchenki i posiadają wygodne uchwyty typu soft touch. Świetnie sprawdzą się do przyrządzania zdrowych i wymagających dań. Seria Lava jest dostępna w dwóch odcieniach: szarym i piaskowym.

Ceny sugerowane:
Patelnia 24 cm – 99,99 zł
Rondel –74,99 zł
Garnek 24 cm - 119,99 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA