REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Okap nablatowy i płyta indukcyjna – praktyczna technologia zamknięta w minimalnej formie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 08 cze 2017 13:51
Okap nablatowy i płyta indukcyjna – praktyczna technologia zamknięta w minimalnej formie
Franke

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych
i praktycznych.

REKLAMA

Okap Franke Mythos FMY 905 HE jest przeznaczony do całkowitej zabudowy
w kuchennym blacie, pozostaje więc niewidoczny, gdy nie jest potrzebny. W trybie maksymalnej wydajności oczyszcza z kuchennej pary i zapachów aż 560 m3 na godzinę, przy średnicy wylotu powietrza 220 x 90 mm. Intuicyjne sterowanie Soft- Touch sprawia, że szybko i wygodnie można zmieniać tryb pracy tego urządzenia. Okap wyposażony jest w filtr aluminiowy, przystosowany do mycia w zmywarce, a jako opcję można wybrać także wysokowydajny filtr węglowy wielokrotnego użytku.

Franke to marka, która w ostatnich latach z sukcesem tworzy linie produktowe, wykorzystując synergię pracy poszczególnych urządzeń. Tak jest właśnie w przypadku serii Mythos, gdzie partnerem okapu jest oczywiście płyta grzewcza. Wspólnym mianownikiem obu urządzeń jest wysokiej klasy technologia, dopracowane wzornictwo i intuicyjna funkcjonalność.

Płyta indukcyjna Franke Mythos ma 40 cm szerokości, posiada 2 pola grzewcze, każde o wymiarach 220x180 mm, z funkcją BOOSTER, które można elastycznie łączyć. Nowością są programy automatyczne: rozmrażanie w temperaturze 42 ⁰C, podtrzymywanie ciepła w 70 ⁰C czy optymalna temperatura do gotowania makaronu lub ziemniaków 94 ⁰C. Codzienne gotowanie na płycie Mythos ułatwia funkcja pauzy z pamięcią ustawień oraz programowalny czas działania dla każdego pola. Wskaźnik ciepła resztkowego i blokada przed dziećmi dbają o bezpieczne korzystanie z funkcji płyty.
Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos to zestaw urządzeń, które inspirują do podejmowania kulinarnych wyzwań.




Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Bardzo się cieszę,że @Magdalena pytasz o krajową markę, ja też wspieram nasz produkt i zapewniam Cię, że nie zostajemy w tyle.
    • marka, 2017-11-22 11:55:16
  • Teraz hitem jest okap nablatowy montowany na równi płytą!Czy GLOBALO ma takie w ofercie?
    • Magdalena, 2017-09-27 16:19:46

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA