REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowość: piękny okap niczym lampa

  • Autor: Urszula Tatur
  • 20 cze 2016 10:00
Nowość: piękny okap niczym lampa
Fot. Falmec.
Nowość: piękny okap niczym lampa
Nowość: piękny okap niczym lampa

Podczas targów Eurocucina Falmec zaprezentował nową serię okapów z rewolucyjnym systemem Circle.Tech. To nowa rodzina okapów, w której zastosowano nową technologię filtracji, łącząca nowoczesność z funkcjonalnością.

REKLAMA

Dama elegancki, innowacyjny i funkcjonalny okap w rodzinie produktów Falmec zaprojektowany przez Emo Design. Stanowi połączenie jakości, technologii i wyrafinowanego stylu typowego dla Falmec. Okap o nowoczesnym designie - połączenie dwóch pierścieni przez które wydobywa się dekoracyjne, ciepłe światło.

Dzięki zastosowaniu technologii Circle.Tech bardziej przypomina stylową lampę niż okap. Okap pozwala oczyścić 800 m3 powietrza w ciągu godziny, posiada 4 szybkości, sterowany jest potencjometrem obrotowym.

Dla optymalnego oświetlania blatu roboczego, zastosowano lampy LED, które tworzą odpowiedni nastrój w kuchni. Okap Dama to wysoka wydajność oraz funkcjonalność, ale również jakoś materiałów i wykonania. Okap wykonany ze stali lakierowanej w dwóch kolorach: białym i chromowym. Wyciąg szczelinowy ze szklanym panelem.

Już wkrótce w sprzedaży!
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA