REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018

  • Autor: Urszula Tatur
  • 30 kwi 2018 09:52
Nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018
Hoover
Nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018
Nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018
Nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018
Nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018

Grupa Candy zmienia pojęcie piekarnika – nie jest to już wyłącznie urządzenie, w którym pieczemy potrawy. To sprzęt z zaawansowanymi technologiami, umożliwiający stworzenie Smart Kitchen. Marki Candy i Hoover podczas kwietniowych targów EuroCucina 2018 w Mediolanie zaprezentują swoje nowe piekarniki umożliwiające zarządzanie innymi sprzętami w kuchni (Vision 2.0 od Hoover) oraz zmieniające myślenie o pieczeniu (Watch & Touch od Candy).

REKLAMA

Grupa Candy po raz kolejny pojawi się na targach EuroCucina. To jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów kuchennych w Europie. W tym roku na stoisku o powierzchni ponad 1200 m2 w ekskluzywnym pawilonie FTK – Technology for the Kitchen marki Candy i Hoover zaprezentują swoje topowe sprzęty do zabudowy z nowoczesną technologią connectivity.

W ciągu ostatnich lat Grupa Candy podjęła odważne kroki w celu zwiększenia swojej pozycji na rynku sprzętów AGD do kuchni. Skupiła się w szczególności na inwestycji w technologię i designerskie rozwiązania w swoich produktach. Efekty – nowości produktowe marek Candy i Hoover – zaprezentuje na tegorocznych targach EuroCucina 2018. Produkty ściśle odzwierciedlają tożsamość i najważniejsze wartości poszczególnych marek.

W przypadku marki Candy, która w swoich urządzeniach stawia nacisk na technologiczne rozwiązania umożliwiające nawiązywanie łączności użytkownika ze sprzętem, będzie to nowoczesny piekarnik Watch & Touch. To jedyny piekarnik wyposażony w funkcję Wi-Fi z unikalnymi drzwiami all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD. Za pomocą jednego dotknięcia można kontrolować przygotowywane potrawy.

Hoover podczas targów zaprezentuje natomiast swoją propozycję Smart Kitchen – przestrzeni, w której wszystkie sprzęty AGD (płyta indukcyjna, okap, lodówka, zmywarka, pralka i suszarka) komunikują się ze sobą dzięki ekskluzywnemu piekarnikowi Vision 2.0. Nowy produkt marki to urządzenie o wyrafinowanym wzornictwie, z ekranem dotykowym, wbudowaną funkcją Wi-Fi oraz wyposażone w system komunikacji, dzięki któremu można sterować pozostałymi sprzętami AGD w kuchni. W urządzeniu wykorzystano system konserwacji ciepła, który pozwala użytkownikom na przygotowywanie posiłków „ready to serve” (gotowych do podania) o każdej porze dnia oraz innowacyjną funkcję powolnego gotowania.

Na targach EuroCucina 2018 produkty Candy i Hoover zostaną zaprezentowane za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii komunikacyjnych, które stały się już znakiem rozpoznawczym Grupy Candy. Pokazy gotowania, aplikacje cyfrowe, interaktywne prezentacje, eksperymenty z wirtualną rzeczywistością – to tylko niektóre atrakcje, których będą mogli doświadczyć odwiedzający stoisko Grupy Candy.

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA