REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne AGD – smaczne i rodzinne gotowanie z minimalną ilością tłuszczu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 08 sie 2016 12:00
Nowoczesne AGD – smaczne i rodzinne gotowanie z minimalną ilością tłuszczu
Fot. Schuller.
Nowoczesne AGD – smaczne i rodzinne gotowanie z minimalną ilością tłuszczu
Nowoczesne AGD – smaczne i rodzinne gotowanie z minimalną ilością tłuszczu

Lato to czas, kiedy zdecydowanie chętniej i częściej przebywamy z rodziną i na świeżym powietrzu, a nie w kuchni. Dlatego, szczególnie w tym okresie, przygotowywanie ulubionych potraw powinno być szybkie i proste.

REKLAMA

Pomoże w tym urządzenie wielofunkcyjne Actifry Express. Pozwoli ono w krótkim czasie przyrządzić kurczaka, frytki oraz warzywa – gwarantują to 3 programy z automatycznym czasem gotowania. Dzięki nim sprawnie przygotujesz wakacyjny obiad dla rodziny!

Wakacje to czas pełen przygód, kiedy codzienne obowiązki schodzą na dalszy plan. Dlatego ważne jest, aby na gotowaniu nie spędzać wiele czasu. Komfort użytkowania Actifry Express zapewniają 3 programy z automatycznym czasem gotowania do frytek (30 min), warzyw (15 min) oraz kurczaka (20 min) pozwalające na łatwą i wygodną obsługę urządzenia. Dzięki temu przygotowanie codziennie innych, urozmaiconych posiłków w krótkim czasie jest na wyciągnięcie ręki, a książka z przepisami w zestawie sprawi, że pomysłów na rodzinny, wakacyjny obiad nigdy nie zabraknie!

Co więcej, szczególnie latem większą wagę przywiązuje się do tego, aby posiłki były jednocześnie smaczne i zdrowe. Z pomocą w tym zakresie przychodzi nowoczesne rozwiązania. Actifry Express jest wyposażone w unikalne mieszadło oraz udoskonaloną technologię rozprowadzania gorącego powietrza, która gwarantuje równomierne efekty gotowania. Dzięki temu przygotujesz smaczne i zdrowe dania. Urządzenie pozwala bowiem na przygotowanie 1 kg frytek przy użyciu tylko 1 łyżki oleju. Frytki przygotowane w ten sposób zawierają tylko 3% tłuszczu. Dlatego rodzice nie muszą odmawiać sobie i swoim pociechom ulubionej przekąski, ponieważ z Actifry Express jest zdrowsza i mniej kaloryczna.

Pełną kontrolę smażenia zapewnia także otwierana automatycznie pokrywa z okienkiem. Co więcej urządzenie zapewnia wygodę dzięki wyjmowanej misie pokrytej powłoką nieprzywierającą, która ułatwia czyszczenie. Wszystkie odłączane elementy można myć w zmywarce. Zaoszczędzony czas możesz spędzić z rodziną lub przyjaciółmi przy zdrowym posiłku przyrządzonym w Actifry Express.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA