REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe trendy w indukcji

  • Autor: Urszula Tatur
  • 19 sie 2016 10:00
Nowe trendy w indukcji
Fot. Miele.
Nowe trendy w indukcji
Nowe trendy w indukcji
Nowe trendy w indukcji
Nowe trendy w indukcji
Nowe trendy w indukcji

Płyty indukcyjne Miele o wyjątkowym designie to oferta dla najbardziej wymagających Klientów. Płyty cechuje wysoka moc 7,4 kW oraz funkcja Con@ctivity 2.0 gwarantująca bezproblemową komunikację radiową pomiędzy płytą i wyciągiem. Dzięki temu gotowanie jest jeszcze prostsze, energooszczędne i przyjemniejsze.

REKLAMA

Czy o płycie indukcyjnej w kuchni powiedziano już wszystko? Miele udowadnia, że nic bardziej mylnego. W kuchni liczy się nie tylko najwyższa jakość urządzeń, ale także estetyka spożywania i przygotowania posiłków. Miele z powodzeniem łączy te cechy godząc klasyczną solidność wykonania ze stylowym, nowoczesnym designem. Z myślą o rosnących potrzebach Klientów powstały trzy nowe płyty indukcyjne Miele, które wyznaczają trendy w nowoczesnej kuchni i wysoko podnoszą poprzeczkę konkurencji.
Dla zwolenników klasycznego podejścia Miele oferuje dwa modele, KM 6388 wykończone szeroką, stojącą ramką stalową i KM 6389 do zabudowy w blacie. Wyposażone są w pięć stref, z których cztery posiadają technologię PowerFlex. Pozwala ona na połączenie dowolnych czterech stref, co ułatwia stosowanie jednego dużego naczynia, takiego jak ponadgabarytowa patelnia lub naczynie żaroodporne. Dzięki temu możemy komfortowo przygotować posiłek dla dużej rodziny lub gości. Piąta strefa ma średnicę 28 cm i jest wyposażona w funkcję WaterBoost o maksymalnej mocy 5,5 kW dla perfekcyjnych wyników gotowania. Idealne rozwiązanie, gdy pragniemy coś błyskawicznie podgrzać.
Doskonałym uzupełnieniem płyt są trzy wyciągi, które dzięki swojej budowie zapewniają tzw. „headroom” – swobodny dostęp do płyty i wystarczająco dużo miejsca na wygodne gotowanie, które nie wymaga schylania się pod wyciąg i nie ogranicza ruchów głową. DA 6096 Black Wing o czarnej kolorystyce oraz biały DA 6096 White Wing wykonane są z bezpiecznego, błyszczącego szkła jednowarstwowego i stali szlachetnej, która nawet po wielu latach użytkowania zachowuje nieskazitelny wygląd. Z kolei DA 6796 Shape przekonuje ciekawym wzornictwem i lamelową budową okapu. Elegancji dodaje mu kolor głębokiej czerni. Dzięki wyposażeniu w punktowe energooszczędne oświetlenie LED o długiej żywotności i metalowe filtry, który można wyjąć i umyć w zmywarce wszystkie nowe wyciągi są niezwykle praktyczne w użyciu.
Osoby ceniące oryginalność oraz ci domowi szefowie kuchni, którzy podczas gotowania lubią „zajrzeć do każdego garnka” zwrócą uwagę na unikatowy model płyty KM-6381. Jest on wyjątkowy nie tylko pod względem wyglądu, ale i funkcjonalności. Zachwyca eleganckim płaskim szlifem zastępującym tradycyjne ramy i panoramicznym kształtem. Oznacza to, że cztery strefy PowerFlex są rozmieszczone w rzędzie, co pozwala ustawić naczynia side-by-side i mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na płycie. Dzięki temu kuchnia nabiera nieszablonowego charakteru i stwarza nowe możliwości rozplanowania przestrzeni. Płyta ta doskonale uzupełnia się z wyciągiem Miele DA 6890 Levantar.
Nowe modele płyt gwarantują najwyższą wygodę i bezpieczeństwo również dzięki technologii Con@ctivity 2.0 umożliwiającej komunikację między płytą i okapem bez interwencji użytkownika. Informacje na temat ustawień stref są przekazywane pomiędzy urządzeniami z wykorzystaniem technologii RF (fal radiowych) dla „inteligentnego” zarządzania energią. Gwarantuje to kilka praktycznych korzyści: okap nie wymaga nadzoru, dzięki temu koncentracja użytkownika może skupić się na innych aspektach działania, nie ma problemów z wybraniem ustawień często brudnymi lub tłustymi od gotowania palcami, nie trzeba również pamiętać o wyłączeniu wyciągu po skończonym gotowaniu.
Przygotowanie posiłków z Miele gwarantuje perfekcyjne rezultaty dzięki połączeniu bezpieczeństwa, szybkości i precyzyjnie dozowanej mocy, a teraz zyskało nowy wymiar piękna. Ponadczasowe wzornictwo, szlachetne materiały oraz doprecyzowane detale pozwolą stworzyć efekt harmonii i wyjątkowości umilając chwile spędzone w kuchni, a niezrównana jakość gwarantuje korzystanie z urządzeń Miele przez długie lata.

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA