REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa gama lodówek z “Łatwym Dostępem”

  • Autor: Urszula Tatur
  • 28 paź 2016 19:27
Nowa gama lodówek z “Łatwym Dostępem”
Haier
Nowa gama lodówek z “Łatwym Dostępem”
Nowa gama lodówek z “Łatwym Dostępem”
Nowa gama lodówek z “Łatwym Dostępem”
Nowa gama lodówek z “Łatwym Dostępem”

Haier wprowadza na rynek nową kolekcję lodówko-zamrażarek typu Combi i French Door.

REKLAMA

Urządzenia te zostały wyposażone w szuflady typu "łatwy dostęp". Jest to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących produktów innowacyjnych, niezawodnych oraz energooszczędnych. Ergonomiczny kształt szuflad zamrażarki został dostosowany do różnych potrzeb magazynowania żywności i codziennych przyzwyczajeń. Szuflady te zostały zamontowane w modelach o szerokości 60cm, 70cm, 83cm i 1m. To wyróżnia markę jako gracza, który potrafi zaoferować najszerszą gamę lodówko-zamrażarek z szufladami łatwego dostępu.
Łatwe przechowywanie
Szuflady ułatwiające dostęp bazują na głównym fundamencie marki Haier, który zakłada tworzenie innowacyjnych produktów, ułatwiających codzienne życie klientów. Oferują one wygodny i łatwy dostęp do produktów spożywczych, których w ciągu dnia używamy najczęściej. W rezultacie użytkownicy mogą organizować przestrzeń lodówki w zależności od swoich upodobań, przyzwyczajeń i stylu życia.
Oszczędność energii
Ponadto szuflady zamrażarki oferujące łatwy dostęp, przyczyniając się do znacznego zmniejszenia zużycia energii. Zamiast otwierać całą lodówkę, wystarczy dostać się tylko do jednej komory, której używamy najczęściej. Badania pokazały, że dzięki temu można spodziewać się nawet do 60% oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych zamrażarek **.
Szeroki asortyment produktów zaprojektowanych praktycznie
Zaprojektowane w elegancki sposób, z wykończone stalą nierdzewną, zamrażarki wyposażone w szuflady łatwego dostępu będą idealnie komponowały się z wnętrzami każdej nowoczesnej kuchni. Ponadto ich duże pojemności spełnią wymagania każdego gospodarstwa domowego i rodziny. Ergonomiczne szuflady zostały użyte w modelach o szerokości 60cm, 70cm, 83cm i 1m. (3DS60, 3DS70, 4DS70, 4DS80, 4DS100). Dzięki temu marka Haier wyróżnia się spośród innych producentów jako ta, która oferuje najszerszą gamę tego typu urządzeń.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA