REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa era robotów kuchennych

  • Autor: Urszula Tatur
  • 23 sie 2017 19:43
Nowa era robotów kuchennych
Tefal

Żyjemy w czasach coraz bardziej zaawansowanych technologii, służących naszej wygodzie
i bezpieczeństwu. Drogą innowacji podążają już niemal wszystkie branże, także małe AGD. Smart cooking – czyli sprytne gotowanie, to trend, w którym dzięki wykorzystaniu zaawansowanych innowacyjnych technologii, możesz gotować przy użyciu aplikacji mobilnej, robiąc w tym czasie wiele innych rzeczy. Przypalone mięso, zważona masa do ciasta czy rozgotowane potrawy to już przeszłość! Żyjemy w czasach coraz bardziej zaawansowanych technologii, służących naszej wygodzie i bezpieczeństwu. Drogą innowacji podążają już niemal wszystkie branże, także małe AGD.

REKLAMA

Jak działa smart cooking?
Bardzo łatwo! W telefonie lub na tablecie instalujesz aplikację mobilną, za pomocą której zdalnie sterujesz połączonym z nią robotem kuchennym. Dodatkowym plusem naszej aplikacji jest ogromny zasób przepisów i inspiracji kulinarnych, z których możesz korzystać. Dzięki nim Twoje menu nigdy nie będzie nudne. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem kuchni, nie szkodzi! Gotowanie z Tefal iCompanion jest naprawdę łatwe! W aplikacji wybierasz interesujący Cię przepis, pobierasz gotową (tak!) listę składników i robisz zakupy. Wracasz do domu i na Twoim smartfonie otwierasz instrukcję przygotowania dania krok po kroku. Po każdym wykonanym działaniu dostajesz alert na telefon (lub tablet), przypominający, że dana faza przygotowania potrawy właśnie się zakończyła oraz informację, co masz zrobić w kolejnym kroku. Nowoczesne roboty kuchenne marki Tefal to tak naprawdę super mądre komputery. Ich procesor automatycznie zarządza czasem gotowania i temperaturą na każdym etapie przygotowywania posiłku. Już nigdy nic się nie przypali ani nie rozgotuje. Dodatkowa funkcjonalność aplikacji to możliwość kontaktu z innymi użytkownikami iCompanion, dzięki czemu dzielicie się opiniami i nawzajem inspirujecie. Naprawdę warto spróbować!

Jak stać się smart?
Groupe SEB – producent wielofunkcyjnych robotów kulinarnych marki Tefal pomyślał także o swoich obecnych klientach, którzy już korzystają z robotów Companion, a jak wiadomo są to sprzęty na lata. Jeśli macie już robot Tefal Companion, a chcielibyście korzystać z opcji „smart” i włączyć się w nurt iCompanion, nie musicie kupować nowego urządzenia. Z myślą o Was firma przygotowała usługę Connect Service, w której właściciele wcześniejszych wersji Cuisine Companion mogą niewielkim kosztem zmodernizować swój sprzęt do wersji smart - iCompanion. Usługa obejmuje odbiór posiadanego urządzenia z domu klienta, szybką modernizację do wersji iCompanion i dostarczenie Tefal iCompanion do klienta, a wszystko to w ciągu zaledwie tygodnia i bez wychodzenia z domu! Nie pozostaje nic innego jak zainstalować aplikację i zacząć być smart!

Dlaczego Tefal Companion?
Posiadanie robota kuchennego to ogromna oszczędność czasu oraz gwarancja udanych posiłków dzięki niesamowitej precyzji działania urządzenia. Bez względu na to, czy wybierzecie wersję smart czy tradycyjny Cuisine Companion, nowoczesne roboty gotujące Tefal będą Waszym nieocenionym pomocnikiem w kuchni. Dzięki 5 różnym przystawkom i funkcji gotowania zastępują ponad 10 urządzeń kuchennych. Są idealne do: gotowania, gotowania na parze, gotowania na wolnym ogniu, podsmażania, siekania, wyrabiania ciasta, ubijania, mieszania, mielenia, blendowania, rozdrabniania, oraz kruszenia. Z nim przygotujesz kompletne menu, od przystawki, przez danie główne, aż po deser w bardzo szybkim czasie.
Roboty gotujące Tefal to rozwiązanie dedykowane zarówno początkującym kucharzom – dzięki
6 programom automatycznym (sosy, zupy, wolne gotowanie, gotowanie na parze, ciasta oraz desery), jak i zaawansowanym pasjonatom gotowania – dzięki trybowi manualnemu, w którym możecie sami wybrać odpowiednie ustawienia temperatury (od 30°C do 130°C), czasu gotowania i prędkości.

REKLAMARekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA