REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach

  • Autor: Urszula Tatur
  • 10 wrz 2016 09:30
Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach
Fot. Miele
Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach
Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach
Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach
Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach
Najwyższej klasy urządzenia AGD w luksusowych apartamentach

Ekskluzywne apartamenty w budynku Park Lane przy ulicy Podchorążych w Warszawie zostały wyposażone w najwyższej klasy urządzenia marki Miele. Ich jakość i elegancja doskonale wpisują się w wystrój lokali w nowej inwestycji - podkreślają przedstawiciele dewelopera, firmy Tacit Investment.

REKLAMA

Apartamenty Park Lane to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa położona w wyjątkowej lokalizacji w zabytkowej części Mokotowa, przy ul. Podchorążych 83. Wolnostojący, kameralny budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną. W dwunastu lokalach tego apartamentowca znalazły się urządzenia kuchenne i pralnicze firmy Miele wyróżniające się nowoczesnym designem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Urządzenia z logo Miele nie tylko odpowiadają na potrzeby wymagających klientów, ale również podnoszą prestiż projektu.
Przyszli mieszkańcy Park Lane będą korzystali z płyt indukcyjnych, które poprzez innowacyjny system Con@ctivity 2.0 automatycznie łączą się z wydajnymi wyciągami kuchennymi (kominowymi lub wyspowymi) zapewniając tym samym komfort podczas gotowania. W kuchniach znajdują się również urządzenia do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL – świetnie sprawdzające się podczas domowych przyjęć oraz innowacyjne szuflady Gourmet, pomocne w podgrzewaniu naczyń, a dodatkowo dysponujące programem Pieczenie delikatne. Wszystkie urządzenia do wysokiej zabudowy są sterowane za pomocą panelu dotykowego MTouch.

W kuchniach apartamentów znajdują się również chłodziarko-zamrażarki do zabudowy. Firma Miele zaproponowała urządzenia z funkcją amortyzowanego zamykania drzwi SoftClose, szufladą PerfectFresh zapewniającą dłuższą trwałość i świeżość produktów, czy indywidualnym oświetleniem półek FlexiLight. W wyposażeniu luksusowych kuchni nie mogło również zabraknąć chłodziarek na wino do podbudowy z opcją FlexiFrame pozwalającą dostosowywać półki do kształtu butelek.

Listę kuchennych urządzeń firmy Miele kończą zmywarki XXL do kuchni bezuchwytowych, które otwiera się poprzez lekkie stuknięcie we front (Knock2open) oraz – co dla niektórych domowników będzie być może najważniejsze – ekspresy do kawy z funkcją OneTouch for Two, dzięki którym możemy zrobić dwie kawy jednocześnie. W ekspresach zastosowano nowatorską funkcję CupSensor, która poprzez specjalny sensor rozpoznaje wysokość filiżanki i automatycznie dopasowuje pozycję dyszy – pomiędzy filiżanką, a dyszą ekspresu zachowany jest idealny odstęp.

Urządzenia pralnicze w apartamentach Park Lane to najwyższe modele linii Prestige. To pralki serii W1 ładowane od frontu z panelem dotykowym ułatwiającym obsługę oraz systemem automatycznego dozowania płynnych środków piorących TwinDos. Suszarki natomiast mają kompatybilne z pralkami programy suszenia („Poduszki w pralce” i „Poduszki w suszarce”). Suszarki z łatwością wygładzą i wysuszą odzież dzięki zastosowaniu pary i ciepłego powietrza SteamFinish. Idealnym dopełnieniem systemu pielęgnacji tkanin są urządzenia prasowalnicze FashionMaster, czyli innowacyjne prasowanie ze steamerem dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

„Inwestycja przy ulicy Podchorążych to kolejny projekt Tacit Investment, w który zaangażowane jest Miele. Po raz pierwszy współpracowaliśmy przy wyposażaniu słynnego warszawskiego apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4. Dzięki tej kooperacji wspólnie zapewniamy pełen komfort nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom obu budynków”, –podkreślił Wojciech Wołonciej, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Miele.

„Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy oczekują światowych standardów. Dlatego też dbamy o najdrobniejsze szczegóły nie tylko w aspekcie projektu i wykończenia naszych inwestycji, ale także w kwestii ich funkcjonowania, kiedy mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów. Wszystko musi być dopasowane do ich stylu życia. Apartamenty Park Lane są zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy nie chcą rezygnować z bliskości miasta, ale cenią sobie spokój i harmonię, zgodnie z hasłem inwestycji „The Art of Slow Living” – powiedziała Karolina Kaim, Prezes Tacit Investment.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA