REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Lodówka z chłodziarką do wina

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 lip 2016 12:00
Lodówka z chłodziarką do wina
Fot. Liebherr.
Lodówka z chłodziarką do wina
Lodówka z chłodziarką do wina
Lodówka z chłodziarką do wina
Lodówka z chłodziarką do wina

Ten wyjątkowy model posiada wbudowaną kostkarkę do lodu oraz chłodziarkę do wina.

REKLAMA

Luksusowa chłodziarko-zamrażarka Liebherr SBSes7165 typu side by side, idealnie pasuje do kuchni osób, które oczekują najlepszych rozwiązań technologicznych oraz innowacji, a także cenią sobie komfort i wyjątkową estetykę. Obudowa chłodziarko-zamrażarki została wykonana z pięknej stali szlachetnej, którą dodatkowo pokryto specjalną powłoką SmartSteel. To nadzwyczajne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną odporność na zadrapania oraz redukuje pozostawianie śladów rąk na urządzeniu.

Rozmieszczenie po obu stronach wnętrza, kolumnowego oświetlenia LED, zachwyca efektownym wyglądem, a co ważniejsze pozwala na przeglądanie zawartości przy równomiernym i miłym dla oka świetle.

Ten wyjątkowy model posiada wbudowaną kostkarkę do lodu oraz chłodziarkę do wina. System produkcji kostek lodu IceMaker jest w stanie dostarczyć prawie kilogram jednakowej wielkości kostek dziennie. Chłodziarka Wine zapewnia użytkownika o idealnych warunkach do przechowywania szlachetnych napojów. Dostosowanie prawidłowej temperatury do rodzaju przechowywanego wina, pozwala zachować jego cenne walory smakowe przez dłuższy czas.

Przechowywanie żywności w przedziale chłodziarki jest niezwykle efektywne dzięki technologii BioFresh Plus. Zastosowane roziwązanie umożliwia samodzielne kontrolowanie i niezależne ustawianie temperatury w szufladach aby zachować wartościowe składniki, takie jak zapach oraz wygląd owoców, warzyw, wędlin lub ryb na dłużej. Dzięki temu rozwiązaniu można zaplanować przechowanie znacznej ilości produktów dla dużej rodziny lub na większe spotkanie w gronie przyjaciół.

Przechowywanie w komorze zamrażarki ułatwia technologia NoFrost, za pomocą której zbędna wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz, w efekcie nie tworzy się lód a mrożonki nie pokrywają się szronem. NoFrost oznacza nigdy więcej uciążliwego rozmrażania!

W drzwi urządzenia został wbudowany specjalny mechanizm SoftSystem tłumiący ruch, co pozwala na delikatne zamknięcie drzwi nawet przy pełnym ich załadowaniu. Korzystanie z szuflad w chłodziarko-zamrażarce jest prostsze dzięki TelescopicRails. System ten umożliwia płynne ich wysuwanie, dzięki wysokiej jakości szynom teleskopowym.

Wygodne sterowanie urządzeniem umożliwia elektroniczny panel dotykowy w zaawansowanej technologii MagicEye.

Pomimo swoich dużych gabarytów chłodziarko-zamrażarkę można świetnie zaaranżować w kuchni, eksponując ją w centralnym miejscu. Wysoka klasa energetyczna A+ zapewnia niskie zużycie energii oraz jest potwierdzeniem, że ekspert w dziedzinie chłodnictwa, jakim jest Liebherr, dba o środowisko naturalne.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA