REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuszące włoskie napoje na bazie cappucino

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 lip 2016 18:00
Kuszące włoskie napoje na bazie cappucino
Fot. Philips.
Kuszące włoskie napoje na bazie cappucino
Kuszące włoskie napoje na bazie cappucino

Ekspres do kawy Saeco Incanto kryje w sobie wysokiej jakości włoską technologię i pozwala wydobyć niezrównany smak kawy za każdym razem. Możesz więc delektować się wyśmienitym cappucino we własnym domu, a także wypróbować klasyczne włoskie napoje na bazie cappuccino przyrządzone z dodatkiem tradycyjnych lokalnych składników.

REKLAMA

Włoska marka Saeco, twórca systemu „od ziaren do filiżanki”, stworzyła w pełni automatyczny ciśnieniowy ekspres Incanto One Touch Milk Carafe idealny dla osób poszukujących wyśmienitej jakości kawy. Ten wypełniony opatentowanymi innowacjami ekspres HD8917 pozwala przygotować cały wachlarz spersonalizowanych napojów przygotowywanych w idealnej temperaturze i przez naciśnięcie jednego przycisku.

Miłośnicy kawy mogą więc w zaciszu własnego domu przygotowywać ulubione napoje znane z włoskich kawiarni, np. wyśmienite cappucino. Ale klasyczne cappuccino to dopiero początek! Z ekspresem Saeco Incanto możesz wyczarować wiele wyśmienitych odmian tego napoju.

Z ekspresem Saeco Incanto OTC przygotujesz także inne wyśmienite włoskie napoje, a sprytna i łatwa w użyciu funkcja Memo zapamiętuje indywidualne ustawienia dotyczące proporcji każdego z zapisanych napojów. Sprawdź i pozwól swoim zmysłom na chwilę rozkoszy.

Rekomendowana cena detaliczna Incanto One Touch Milk Carafe HD8917/09 wynosi 3139 pln.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA