REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuchnia w stylu slow life

  • Autor: Urszula Tatur
  • 03 lip 2017 19:56
Kuchnia w stylu slow life
Samsung
Kuchnia w stylu slow life
Kuchnia w stylu slow life
Kuchnia w stylu slow life
Kuchnia w stylu slow life
Kuchnia w stylu slow life
Kuchnia w stylu slow life
Kuchnia w stylu slow life

Życie jest zbyt krótkie, by spędzać je na przygotowywaniu posiłków. Zwłaszcza, że nowoczesne sprzęty AGD doskonale zastąpią nas w kuchni. Dzięki inteligentnym funkcjom sprawią, że gotowanie będzie trwać krócej, przebiegać sprawnie, a efekty przejdą najśmielsze oczekiwania.

REKLAMA

W czasach, gdy ciągle za czymś spieszymy warto choć na chwilę się zatrzymać i zacząć funkcjonować w trybie slow. Praca, odbiór dzieci ze szkoły, zakupy spożywcze, pranie odzieży i gotowanie obiadu? Pozwól, by choć część obowiązków wykonało za Ciebie intuicyjne urządzenie AGD, które pozwoli Ci odetchnąć i znaleźć chwilę dla siebie. Po prostu, by zastąpiło Cię w kuchni i pozwoliło na bycie trochę bardziej slow.

W codziennym zabieganiu chwila dla siebie to prawdziwy luksus. Chcesz być trochę bardziej slow? Zastosuj się do kilku złotych rad i postaw wreszcie pierwszy krok:

1. Doceniaj „tu i teraz” i zauważaj małe rzeczy, które czynią Cię szczęśliwą.
2. Zarządzaj swoim czasem i zadbaj o równowagę, tak by nie popadać w skrajności. Doba ma tylko 24 godziny, ale można bardzo elastycznie ją wypełnić.
3. Znajdź czas dla rodziny i przyjaciół, nie zapominając przy tym o sobie samej. Bądź czasem egoistką
i zadbaj o siebie.
4. Regeneruj się po każdym wysiłku, zarówno psychicznym, jak i fizycznym.
5. Kieruj się swoim wewnętrznym głosem i nie rób niczego na siłę. Żyj w zgodzie z samym sobą.

Jeśli na co dzień nie dbasz o to co ląduje na Twoim talerzu i ratujesz się gotową żywnością z opcją „na wynos”, postaraj się to zmienić. Nie tylko ze względu na Twoje zdrowie. Odpowiednie zaplanowanie posiłków nie tylko zaoszczędzi zdrowie, ale pozwoli Ci spędzić w kuchni czas np.
z dziećmi czy partnerem. Możecie przecież menu na kolejny dzień przygotować i wykonać wspólnie. Pozwól by pieczoną rybę, czy zapiekankę przyrządził za Ciebie Twój piekarnik, podczas gdy Ty będziesz upajała się chwilą dla siebie i swoich bliskich.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA