REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuchnia dla rodziny. Wybierz odpowiednie AGD

  • Autor: Urszula Tatur
  • 01 wrz 2016 17:37
Kuchnia dla rodziny. Wybierz odpowiednie AGD
Frames By Franke Essence
Kuchnia dla rodziny. Wybierz odpowiednie AGD
Kuchnia dla rodziny. Wybierz odpowiednie AGD
Kuchnia dla rodziny. Wybierz odpowiednie AGD
Kuchnia dla rodziny. Wybierz odpowiednie AGD

Kolekcja Essence Frames by Franke – spontaniczna codzienność z najbliższymi

REKLAMA

Kuchnia jako miejsce wspólnego spędzania czasu to hasło przewodnie przyświecające twórcom linii urządzeń kuchennych Frames by Franke. Zestawy skomponowane z elementów Frames by Franke – okapu, piekarnika, płyty grzewczej oraz zlewozmywaka z baterią można dopasować do stylu życia i potrzeb. Kolekcja Essence Frames by Franke została stworzona dla miłośników domowego gotowania w gronie najbliższych.

Essence to kuchnia uporządkowana i praktyczna, a przy tym bardzo efektywna. Świetnie oddaje aurę Amsterdamu, gdzie perfekcyjna organizacja i spontaniczna kreatywność pozostają w równowadze. Zaawansowane technologicznie urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze, bezpieczne dla dzieci i funkcjonalne. Każdy element idealnie ze sobą współgra, tworząc piękną i spójną przestrzeń. Wykończenie z czarnego szkła to ukłon w stronę klasyki. Całość zamknięta została w stalowej ramce, która podkreśla minimalistyczny styl kolekcji. Tak urządzona kuchnia stwarza klimat sprzyjający pracy i zmienia codzienne posiłki w kulinarną ucztę.

Piekarnik do zabudowy FS 982 M zachwyci domowych szefów kuchni paletą wygodnych rozwiązań, takich jak możliwość pieczenia na 4 poziomach jednocześnie, predefiniowane przepisy oraz programy automatyczne. Zimny front drzwi zapewni bezpieczeństwo najmłodszym, któremu towarzyszy także blokada przed dziećmi a innowacyjne grzałki DCT, dzięki którym piekarnik nagrzewa się szybko i równomiernie, pozwoli na osiągnięcie idealnego wypieku za każdym razem.

Płyta grzewcza 2 Flex FH FS 865 z dwiema strefami łączonymi i 9 poziomami mocy, będzie najlepszym sprzymierzeńcem w przygotowaniach obiadu dla licznej rodziny. Gdy mamy niewiele czasu, możemy skorzystać z funkcji Booster, dzięki której do zagotowania 2 litrów wody potrzeba jedynie 3 minut. Urządzenie posiada możliwość zdalnego sterowania okapem dostosowując moc pochłaniania do ilości pary i zapachów, jakie powstają podczas gotowania. Ponadto, wydajny okap wertykalny FS VT 906 W, wyłącza się automatycznie po 15 minutach od zakończenia gotowania oczyszczając powietrze z pozostałości oparów.

Funkcjonalność zlewozmywaka z baterią i dozownikiem do mydła rozszerzać można o wygodne akcesoria- szklaną deskę do krojenia, rollmatę oraz wkładki ociekowe.
Inspiracją do stworzenia kolekcji Essence Frames by Franke jest codzienność, która toczy się w kuchni. Urządzenia z tej linii doskonale przygotowane są do rodzinnego, intensywnego gotowania. Po skończonej pracy idealnie komponują się z przestrzenią salonu tworząc spokojną strefę, w której można odpocząć po dniu pełnym wrażeń.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA