REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kompaktowa chłodziarka na wino

  • Autor: Urszula Tatur
  • 11 lis 2016 20:07
Kompaktowa chłodziarka na wino
Miele
Kompaktowa chłodziarka na wino
Kompaktowa chłodziarka na wino
Kompaktowa chłodziarka na wino
Kompaktowa chłodziarka na wino
Kompaktowa chłodziarka na wino
Kompaktowa chłodziarka na wino

Optymalne warunki przechowywania wina w kompaktowej formie – oto, co oferuje chłodziarka na wino Miele do wysokiej zabudowy. Od teraz , aby cieszyć się trwałością najszlachetniejszych roczników, nie musimy posiadać własnej piwniczki czy szukać
w kuchni dodatkowego miejsca na duże urządzenie.

REKLAMA

Winiarka KWT 6112 iG cechuje się nie tylko praktycznymi wymiarami (do zabudowy w niszy meblowej o wys. 45 cm), ale także komfortem obsługi. Na trzech drewnianych rusztach możemy zmieścić 18 butelek wytrawnego wina*. Ich rozmieszczanie ułatwia rozwiązanie FlexiFrame. Są to dwa ruszty z częściowym wysuwem, mające możliwość dopasowania szczebelków do kształtu butelki, zapewniając jednocześnie jej najwyższe bezpieczeństwo. Wystarczy przesunąć lub po prostu wyjąć szczebelek, a butelka idealnie wpasuje się swoim kształtem w powstałą lukę. Istnieje również możliwość poprzecznego ułożenia szczebelków, aby umożliwić przechowywanie dłuższych butelek. Funkcja NoteBoard służy natomiast do własnoręcznego opisania winnych zapasów.

Bezuchwytowe drzwiczki urządzenia otwierają się z pomocą mechanizmu Push2Open – wystarczy delikatnie je przycisnąć, aby uchyliły się na około 5 cm. Chłodziarka wyposażona jest również w funkcję SoftClose wspomagającą łagodne domykanie drzwi.

Idealne oświetlenie wnętrza zapewnia znajdująca się po obu stronach listwa LED,
a o bezzapachowy klimat winiarki dba filtr Active AirClean.

Panel sterowania urządzeniem - TouchControl – to gładka powierzchnia z polami dotykowymi. Funkcje wybierane są lekkim przyciśnięciem palca. Cyfrowo wskazywaną temperaturę można ustawić z dokładnością do 1°C.

Chłodziarka na wino powinna integrować się wizualnie z innymi urządzeniami w kuchni. Dokładnie tak jest w przypadku modelu KWT 6112 iG, który doskonale komponuje się
z urządzeniami Miele generacji 6000 w stalowej wersji kolorystycznej. Przezroczyste drzwi
z przyciemnianego szkła są nie tylko eleganckie - pozwalają też na łatwy wgląd
do chłodziarki.

Nowa, kompaktowa chłodziarka na wino firmy Miele to rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Jej niezawodną jakość potwierdza wysoka klasa energetyczna A, elastyczność zabudowy, spójne wzornictwo oraz komfort obsługi.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA