REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kawa wyjątkowa jak Ty

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 lip 2016 09:00
Kawa wyjątkowa jak Ty
Fot. Siemens.
Kawa wyjątkowa jak Ty
Kawa wyjątkowa jak Ty

Lubisz pyszną kawę? Ten ekspres jest dla Ciebie.

REKLAMA

„Bez niej nie można sobie wyobrazić ani małego, ani wielkiego przyjęcia: wszystkie kończyły się obowiązkową filiżanką czarnej kawy. A kto zatrzymał się zbyt długo, dostawał tak zwaną sikter-kawę, co znaczyło: Już dosyć, idź sobie!” - tak o kulturze picia kawy na Bałkanach pisał słoweński antropolog Božidar Jezernik.

Bez względu na miejsce i czas, pasja do spożywania ciepłej, aromatycznej kawy nie przemija. Sposoby przygotowania są różne. Niektóre przetrwały próbę czasu, a inne zostały unowocześnione, by jeszcze bardziej wydobyć bogactwo ziaren kawy. Sprawdzoną metodę parzenia kawy gwarantuje ekspres ciśnieniowy, dzięki któremu szybko i łatwo przygotujemy kawę zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich, przyjaciół. Najnowszy ekspres EQ.9 marki Siemens super cichy (superSilent) i elegancki pozwoli upajać się Twoją ulubioną kawą. System individualCoffee pozwala spersonalizować kawę aż dla 10 użytkowników. Dzięki tej funkcji, bliskie Ci osoby poczują się jak u siebie w domu.

Kawa wyjątkowa jak Ty

Jasnopalona mieszanka z Peru, a może sezonowa z Indii lub mieszanka nuty orzechowo-czekoladowej? Nasza wyobraźnia zachęca do niebanalnych kompozycji i eksperymentów. Dzięki systemowi (DualBean System) oraz dwóm niezależnym młynkom nie musimy się ograniczać. Siemens EQ.9 umożliwia łączenie różnych rodzajów ziaren kawy bez mieszania się aromatów. Dodatkowo, dwa niezależne procesy mielenia i parzenia (aromaDouble Shot) pozwalają delektować się mocną kawą bez gorzkiego posmaku. Marka Siemens zapoznaje nas również z przełomową technologią sensoFlow System, która dba o odpowiednią temperaturę przez cały proces parzenia kawy, dostosowując jej wartość do wybranego rodzaju napoju.

A gdy już pożegnamy naszych gości, wtedy możemy się skupić na indywidualnych eksperymentach kawowych. Zaawansowany TrybBarista, umożliwi regulację pięciu parametrów dla każdego rodzaju napoju. Aby obsługa ekspresu była jeszcze bardziej komfortowa marka Siemens udostępnia nam funkcję autoMilk Clean, automatycznego czyszczenie systemu spieniania mleka po przygotowaniu każdego napoju.

Kultura picia kawy, to umiejętność odpowiedniego parzenia starannie dobranych ziaren, ale przede wszystkim to sztuka dzielenia się z bliskimi naszą ulubioną kawą.

EQ.9 marki Siemens s700 – TI907201RW

Główne cechy:

Przełomowa technologia sensoFlow System, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy
individualCoffee System pozwalający zapamiętać indywidualne ustawienia dla 10 użytkowników
superSilent: najbardziej cichy ekspres ciśnieniowy Siemens
coffeeSensor System: system automatycznie dostosowujący sposób mielenia do użytego rodzaju ziaren kawy
calc'nClean: w pełni automatyczny system odkamieniania i czyszczenia w 1 procesie
dualBean System: system dwóch pojemników na ziarna oraz dwóch niezależnych młynków pozwalający na równoczesne stosowanie różnych rodzajów ziaren kawy bez mieszania się aromatów

Cena: 7929 zł




Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA