REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

IFA 2016: Retro we współczesnym wydaniu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 08 wrz 2016 09:00
IFA 2016: Retro we współczesnym wydaniu
Fot. Amica.
IFA 2016: Retro we współczesnym wydaniu
IFA 2016: Retro we współczesnym wydaniu
IFA 2016: Retro we współczesnym wydaniu

Nowoczesność i tradycja doskonale się uzupełniają, a kuchenne sprzęty nie muszą być nudne - udowadnia to Amica, prezentująca na targach w Berlinie lodówki, których design i kolorystyka nawiązuje do stylu retro.

REKLAMA

Współczesna technologia i design przywodzący na myśl kuchnię lat sześćdziesiątych – tak w skrócie można opisać linię lodówek Retro marki Amica, którą zobaczyć można odwiedzając stoisko firmy na IFA. Jest ona skierowana przede wszystkim do młodych ludzi, poszukujących oryginalnych, a jednocześnie spełniających wysokie standardy sprzętów AGD do swoich kuchni.

Na targach Amica prezentuje dwa modele z tej linii: o pojemności 213 litrów oraz mniejszy o połowę, o pojemności 106 litrów.

Większa lodówka wyposażona jest w trzy półki w głównej komorze oraz trzy mniejsze na balkonikach umieszczonych na drzwiach. Dodatkowo, posiada ona specjalny pojemnik utrzymujący świeżość przechowywanych w nim owoców i warzyw. Wykonane z metalu, stylowe uchwyty nadają jej elegancki i klasyczny wygląd.

Drugi model to o połowę mniejsza lodówka, która posiada jedną półkę w komorze głównej, trzy balkoniki na drzwiach oraz pojemnik do przechowywania świeżych produktów. Podobnie jak w przypadku większego modelu, również tutaj zadbano o gustowne wykończenie w postaci metalowych uchwytów.

Oba modele to idealna propozycja dla osób, które nie lubią nudy i chcą nadać swojej kuchni niepowtarzalnego charakteru. Lodówki w siedmiu wariantach kolorystycznych są obecnie wprowadzane na rynek niemiecki.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA