REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

I okapem steruje się łatwiej!

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 paź 2016 18:23
I okapem steruje się łatwiej!
Ciarko
I okapem steruje się łatwiej!
I okapem steruje się łatwiej!

W dobie postępu i nowych technologii innowacyjne rozwiązania dynamicznie wchodzą
do naszych domów. Konsumenci coraz częściej wymagają, aby sprzęt AGD był zarówno wygodny, jak i funkcjonalny. Ciarko, podążając za technologicznymi trendami, zapewnia użytkownikom swoich wyrobów komfortowy, szybki i łatwy sposób kontroli nad okapem za pomocą smartfona.

REKLAMA

CIARKO Remote Control to niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja, dedykowana najnowszym urządzeniom firmy Ciarko. Umożliwia ona zdalne sterowanie okapem za pośrednictwem modułu Bluetooth. Ten darmowy program dostępny jest dla większości urządzeń mobilnych. Mogą z niego korzystać użytkownicy smartfonów
z systemem operacyjnym Android, Windows Phone, oraz iOS. Wystarczy, że użytkownik okapu Ciarko pobierze z internetu aplikację i połączy się, poprzez Bluetooth, ze zgodnym z systemem urządzeniem. Po krótkiej instalacji uzyskamy dostęp do jego bezprzewodowego zarządzania.

Steruj czasem, światłem i nie tylko…
CIARKO Remote Control szczególnie sprawdzi się w domach, w których kuchnia jest otwarta na salon. Aplikacja umożliwia bowiem wygodne kontrolowanie urządzenia na odległość.
Za pomocą smartfona możemy zmieniać tryb pracy okapu oraz precyzyjne ustawiać czas jego działania. W przejrzystym interfejsie aplikacji wyświetlane są informacje o wysokości temperatury i poziomie zanieczyszczenia filtrów. Program pozwala również na regulację natężenia oświetlenia LED zamontowanego w okapie.

 
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Zamontujmy sobie w kuchni telewizor i będziemy mieć w jednej ręce pilot do niego w drugiej do okapu, jeszcze jeden do żaluzji a do gotowania wtedy... musi być gosposia.
    • gosposia, 2017-11-23 11:46:56
  • Technologia w kuchni to już standard!Sprzęt AGD jak najbardziej.Ale okap? Nie dość . że energooszczędny, z filtrami,nowoczesny design,to jeszcze teleskopowy ,podświetlany i na pilota!A..do tego polskiej markiGLOBALO!
    • Zosia, 2017-09-19 16:11:38

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA