REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ekspres do kawy i herbaty

  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 cze 2016 10:00
Ekspres do kawy i herbaty
Fot. Miele.
Ekspres do kawy i herbaty
Ekspres do kawy i herbaty
Ekspres do kawy i herbaty
Ekspres do kawy i herbaty
Ekspres do kawy i herbaty
Ekspres do kawy i herbaty

Kawa czy herbata? Pytanie to zadajemy sobie nawet kilka razy dziennie. Nie pomożemy Państwu rozwiązać tego odwiecznego dylematu, bowiem bez względu na decyzję firma Miele przygotuje dla Państwa idealny napój. Wszystko dzięki CM7 - pierwszemu wolnostojącemu ekspresowi do kawy, który jest również ekspertem w … przygotowaniu herbaty. Ekspres CM7 to podwójna satysfakcja zawarta w jednym urządzeniu.

REKLAMA

Ekspres CM7 oferuje całkowicie nowy wymiar przyjemności - automatyczne przyrządzanie aż 20
rodzajów gorących napojów. W przypadku herbaty ekspres automatycznie wybiera odpowiednią temperaturę w zależności od rodzaju naparu. Do wyboru są herbata ziołowa, owocowa, zielona
i czarna. Urządzenie przyrządza również aromatyczne kawy, których szeroki wybór zaspokoi nawet najbardziej wymagających koneserów włoskiej specjalności. CM7 oferuje nowe napoje takie jak Long black, Caffe Americano, Cafe au lait, Flat white, Espresso macchiato i Cappuccino Italiano. Poza nimi ekspres przyrządza dostępne we wcześniejszych modelach: Kawę czarną, Espresso, Ristretto, Cappucino, Caffe Latte, Latte macchiato, Gorące mleko, piankę z mleka czy gorąca wodę – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Mnogość funkcji, w jakie wyposażono urządzenie pozwala na osiąganie profesjonalnych rezultatów
w krótkim czasie. Idealne efekty parzenia są m.in. zasługą Miele Aromatic System – perfekcyjnie dopasowanych parametrów urządzenia. Z kolei funkcja CupSensor rozpoznaje obecność filiżanki
i dostosowuje do niej wysokość dyszy centralnej - zapobiega to rozlewaniu napoju oraz jego niepotrzebnemu ochłodzeniu. W górnej części ekspresu znajduje się podgrzewana taca na filiżanki, które utrzymywane są w temperaturze idealnie uwalniającej aromat kawy.

Błyskawicznemu przygotowaniu napojów służą funkcje OneTouch - wybór za pomocą jednego dotknięcia, oraz OneTouch for Two, która umożliwia wydanie dwóch napojów jednocześnie. Dzbanek kawy i herbaty to wyjście idealne gdy odwiedzają nas goście – dzięki niemu CM7 przygotowuje na raz od 3 do 8 filiżanek, a więc do 880 ml napoju. Cappucinatore zadowoli fanów napojów mlecznych i kremowej pianki, wydając je prosto do naczynia. Dla szukających mocy i silnego aromatu stworzono funkcję DoubleShot, która po wydaniu połowy wody wyrzuca ziarna i dokonuje mielenia ich kolejnej porcji. Kawa jest intensywna, a jednocześnie ma mniej goryczki.

Urządzenie umożliwia zapis do 10 profili użytkownika – ekspres zapamiętuje indywidualne upodobania, błyskawicznie przygotowując dla każdego ulubiony napój. Z kolei wyjątkowy Tryb Ekspert umożliwia jednorazowe dopasowanie naszych preferencji – ilości mielonych ziaren oraz wielkości napoju- w trakcie przygotowywania kawy. Zmiany nie są zapamiętywane, co umożliwia ich spontaniczną modyfikację bez edytowania ogólnych ustawień – możemy więc z łatwością dostosować każdy napój do naszych zachcianek.

Poza wieloma udogodnieniami jakie może zaoferować CM7, model ten jest także prosty i intuicyjny w obsłudze. Zawdzięcza to głównie panelowi C Touch - wystarczy kilka ruchów palcem, aby wybrać ulubiony napój i ustawienia. Dzięki białej czcionce na czarnym tle ekran jest czytelny i elegancki.
Pielęgnacja ekspresu jest wyjątkowo prosta – zarówno czyszczenie jak i odkamienianie urządzenia odbywają się automatycznie. Dzięki opatentowanej funkcji AutoDescale, CM7 odkamienia się każdego dnia, w którym wydawane są napoje. Potrzebuje jedynie wkładu ze środkiem do odkamieniania, który należy wymieniać jedynie raz do roku. Co więcej, użytkownik może sam określić optymalny moment rozpoczęcia tego procesu. W pełni automatycznie odbywa się również płukanie przewodów mlekowych po każdym wydaniu kawy mlecznej. Utrzymanie urządzenia w perfekcyjnej czystości oraz jego długą żywotność zapewnia, także łatwo wyjmowany zaparzacz oraz funkcja ComfortClean, dzięki której wiele komponentów ekspresu można umyć w zmywarce.

CM7 to nie tylko wysmakowane napoje, ale i design. Elegancka obudowa ,podkreślona wyraźną linią została zainspirowana klasycznym włoskim ekspresem do kawy. Urządzenie jest dostępne w szlachetnym kolorze ObsidianBlack i eleganckim BrilliantWhite. Idealne oświetlenie światłem LED dodaje ekspresowi jeszcze więcej szyku. Tak jak pozostałe urządzenia firmy Miele, CM7 testowany jest na 20 lat użytkowania *– radość z picia ulubionych napojów zapewniona jest na długi czas.
Ponadczasowy, a jednocześnie innowacyjny – właśnie taki jest nowy ekspres wolnostojący CM7 – ekspert w przyrządzaniu idealnej kawy i herbaty.

* Odpowiada wydaniu ok. 25,000 filiżanek kawy lub espresso.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA