REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dyskretny urok okapu sufitowego

  • Autor: Urszula Tatur
  • 28 paź 2016 18:22
Dyskretny urok okapu sufitowego
Franke Maris
Dyskretny urok okapu sufitowego
Dyskretny urok okapu sufitowego

Projektując kuchnię coraz częściej stawiamy na prosty, elegancki design oraz funkcjonalne urządzenia, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Ma być praktycznie i stylowo.

REKLAMA

Nowy okap Franke Maris Ceiling wpisuje się w ten trend doskonale. Dyskretnie ukryty w suficie pozostaje neutralny w przestrzeni kuchennej, a przy tym skutecznie oczyszcza powietrze z zapachów gotowania.
Wydajność okapu, obok cichej pracy jest jednym z najważniejszych parametrów, który należy dobrać do kubatury kuchni. Wskazane jest, żeby urządzenie mogło przefiltrować powietrze w kuchni 10 razy w ciągu jednej godziny. Okap Maris Ceiling na biegu intensywnym może oczyścić aż 680 m3/h powietrza nie przekraczając 67 dB (A). Wyposażony jest w nowoczesny silnik Energy, który w przypadku podłączenia do długich kanałów wentylacyjnych, umożliwia osiągnięcie wyższej wydajności nawet o 30% i niższej głośności o 3 dB (A).
Maris Ceiling posiada energooszczędne oświetlenie LED, które gwarantuje długi czas użytkowania, niewielką emisję ciepła oraz doskonałe rozprowadzenie światła. Ponadto wyposażony jest wygodne sterowanie Soft Touch oraz zasysanie krawędziowe, a dzięki możliwości zastosowania filtrów z aktywnym węglem, może także pracować w obiegu zamkniętym.
Okap Maris Ceiling doskonale dba o jakość powierza w kuchni i nie zabiera wiele miejsca. To idealny wybór dla osób ceniących funkcjonalne urządzenia kuchenne, które kryją w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniające najwyższy komfort.
Wykończenie: białe szkło lub stal szlachetna
Liczba biegów: 3+ Int.
Maksymalna wysokość nad płytą kuchenną: 1500 mm
Szerokość: 120 cm
Cena: 6 999 zł (białe szkło); 5 699 zł (stal szlachetna)
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA