REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Design wprost z Norwegii

  • Autor: Urszula Tatur
  • 26 lis 2016 17:26
Design wprost z Norwegii
Velge
Design wprost z Norwegii
Design wprost z Norwegii
Design wprost z Norwegii
Design wprost z Norwegii
Design wprost z Norwegii
Design wprost z Norwegii

Szlak Velge prowadzi ku północy i odkrywa autentycznego ducha Norwegii. Z jej źródeł czerpiemy inspiracje. interesują nas ludzie, ich rozmowy, opinie, sytuacje z jakimi sie spotykają, ich potrzeby i marzenia.

REKLAMA

Linia Velge oparta jest o charakterystyczną surową formę. Oddaje aurę północnych szlaków, wnosi do naszego otoczenia nature zapisaną w norweskim klimacie.

Równowaga, która definiuje Norwegię pozostaje niedoścignionym wzorem, a pojęcie złotego środka zamyka się tutaj w ogólnym poczuciu możliwości, jakie daje człowiekowi naturalny krajobraz oraz wiedza. Onieśmielające, poniekąd dziewicze tereny, swój urok zawdzięczają szacunkowi, jakim darzą je mieszkańcy. Ludzie żyją tutaj jakby obok, płynnie wtapiając się w naturalny krajobraz, respektując reguły klimatu, który nie rzadko nie rozpieszcza.

Często słyszymy, że granic nie należy przekraczać, ale czy podążanie utartymi szlakami może być wystarczające, kiedy oczekuje się czegoś więcej? Ramy określające to, co bezpieczne i sprawdzone z założenia są dość oczywistym półśrodkiem – co prawda rozsądnym, ale przecież w życiu nie chodzi tylko o rozsądek. Niemożliwa do odparcia pokusa wypróbowania czegoś nowego, jest jak samonapędzający się mechanizm.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Minimalistyczny styl,minimalistyczna płyta grzewcza minimalistyczny okap,tylko dlaczego kuchnia duża!
    • Pprymus, 2017-11-09 17:47:10
  • Norweska kuchnia kojarzy mi się ze stylem minimalistycznym,proste meble ,oszczędne dodatki,sprzęt AGD nie rzucający się w oczy,okap cicho działający,proponuję okapykuchenne.pl,spełnia w pełni swoją rolę!
    • Krzysiek, 2017-09-19 16:21:29

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA