REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dekoracyjny okap do nowoczesnej kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 06 cze 2016 09:00
Dekoracyjny okap do nowoczesnej kuchni
Fot. Franke.
Dekoracyjny okap do nowoczesnej kuchni
Dekoracyjny okap do nowoczesnej kuchni
Dekoracyjny okap do nowoczesnej kuchni

Obecnie w aranżacji wnętrz dominuje styl minimalistyczny. Modne są proste, klasyczne formy, bez zbędnych ozdób i detali, które nadają pomieszczeniom elegancji, wprowadzają ład i harmonię.

REKLAMA

Urządzając kuchnię według najnowszych trendów, mamy do wyboru niezwykle bogatą ofertę urządzeń AGD, które nie zdominują wnętrza, a jednocześnie nadadzą mu charakteru. Świetnym wyborem będzie nowoczesny okap ścienny Franke EVO. To ukłon w stronę piękna i szyku, ale też najwyższego komfortu.

Przemyślany design, perfekcyjne wykończenie z białego lub czarnego szkła nadaje mu lekkości i subtelności, ale także przyciąga uwagę i stanowi wyróżniający się element w wyposażeniu kuchni.
Okap charakteryzuje się niezwykłą łatwością obsługi, funkcjonalnością, a przede wszystkim wysoką wydajnością i cichą pracą. Na biegu intensywnym może oczyścić aż 560 m3 w ciągu godziny. Zapewnia maksymalny komfort podczas przyrządzania posiłków oraz skutecznie i dyskretnie oczyszcza powietrze.

EVO to również efekt zaangażowania firmy Franke w rozwój technologii oszczędzających energię. Okap wyposażony został w nowoczesny silnik Energy oraz energooszczędne oświetlenie LED.
Klasyka, umiar i elegancja są zawsze na czasie, dlatego styl minimalistyczny w aranżacji wnętrz ma coraz więcej zwolenników, a przygotowanie posiłków w harmonijnie urządzonej kuchni jest po prostu przyjemniejsze i może być naprawdę relaksujące.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • A jest w czym wybierać jeżeli chodzi o okapy i sprzęt AGD.I od strony technologicznej i od strony nowoczesnego designe!
    • Słowiks, 2017-11-13 16:51:44
  • Dekoracyjny okap do nowoczesnej kuchni!? Tylko z GLOBALO!!!!
    • Alex, 2017-09-28 10:10:51

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA