REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Daj się oczarować wyjątkową jakością kawy

  • Autor: Urszula Tatur
  • 13 lip 2017 13:39
Daj się oczarować wyjątkową jakością kawy
Saeco
Daj się oczarować wyjątkową jakością kawy
Daj się oczarować wyjątkową jakością kawy
Daj się oczarować wyjątkową jakością kawy

Elegancki ekspres do kawy Saeco Incanto kryje w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną, by za każdym razem parzyć kawę o wyśmienitej jakości.

REKLAMA

Marzysz o znakomitej kawie w dowolnym momencie, a nie tylko podczas pobytu w kawiarni? Dzięki automatycznemu ekspresowi Saeco Incanto HD8915/09 z limitowanej edycji w kolorze szampańskim prawdziwy smak włoskiej kawy możesz mieć we własnym domu!

Ekspres Saeco Incanto pozwala przygotować aż 6 spersonalizowanych napojów, w tym dzięki zintegrowanej karafce także napoje mleczne. I to wszystko za dotknięciem zaledwie jednego przycisku. W dodatku ekspres oferuje dostosowanie parametrów kawy do Twojego gustu. Dzięki funkcji pamięci zapiszesz wybraną moc kawy, temperaturę parzenia i wielkość napoju, by delektować się pobudzającym porannym espresso czy ulubionym popołudniowym cappuccino.

Idealny smak i aromat kawy zapewniają opatentowane ceramiczne młynki, które doskonale mielą ziarno, wydobywając pełnię smaku i zapewniając długotrwałe i jednolite działanie. W ekspresie Incanto możesz ponadto ustawić pięć grubości mielenia - od najdrobniejszego, jeśli chcesz przygotować prawdziwe espresso po najgrubsze dla łagodniejszego smaku kawy.

Ekspres Incanto jest łatwy w obsłudze i konserwacji. Wyjmowany blok zaparzający ułatwia czyszczenie maszyny, a dzięki opatentowanemu filtrowi AquaClean nie musisz też stale martwić się o usuwanie kamienia. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, możesz zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu. Pamiętaj, że parzenie kawy z wykorzystaniem czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody znacząco poprawia smak kawy.
Saeco Incanto HD8915/09 w szampańskim kolorze ma wyjątkowo elegancki design, więc z pewnością będzie idealnym dopełnieniem każdego stylowego wnętrza przez wiele lat. Przecież nie bez przyczyny Incanto oznacza po włosku „oczarowanie”.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA