REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Blendery do zadań specjalnych

  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 lip 2016 10:00
Blendery do zadań specjalnych
Fot. Russell Hobbes.
Blendery do zadań specjalnych
Blendery do zadań specjalnych
Blendery do zadań specjalnych
Blendery do zadań specjalnych
Blendery do zadań specjalnych

Jeden posieka orzechy i zmieli ziarnka kawy. Drugi wyciśnie sok i oddzieli od pulpy. A na koniec zblendują: twój zdrowy koktajl, pyszne smoothie czy świeży, energetyzujący sok.

REKLAMA

NutriBoost to multiblender ze szczotkowanej stali. Jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą cieszyć się zdrowym jedzeniem przy maksymalnej oszczędności czasu. Pozwala także ograniczyć zajmowane miejsce w kuchni, ponieważ skutecznie zastępuje wiele kuchennych urządzeń. W 15 - częściowym zestawie załączono m.in pięć pojemników (trzy duże i dwa małe) oraz pasujące do nich pokrywki, pozwalające na wiele różnorodnych zastosowań. Załączone w zestawie nakrętki z dziubkiem świetnie sprawdzają się w podróży.

Produkt posiada też dwa różne ostrza, z których jedno jest ząbkowane i może służyć do siekania orzechów czy mielenia ziaren kawy. Dzięki tym funkcjom i dużej mocy blendera (700W) możesz wykazać się kuchenną kreatywnością, wykorzystując nowe przepisy i smaki. Ultimate Juicer 3-w-1 to po pierwsze sokowirówka, dzięki której przygotujesz sok z całych owoców i warzyw, nie marnując żadnego składnika odżywczego.

Funkcja wyciskarki zapewnia klarowne soki z owoców cytrusowych. Za pomocą blendera o dużej mocy (800W) przygotujesz zdrowe koktajle i smoothie, a nawet sorbety sosy i zupy. Możliwości są nieskończone. Zbiornik na sok (700 ml) pełni również rolę bidonu, dzięki któremu można świeżo przygotowany pyszny napój zabrać od razu ze sobą. To urządzenie z pewnością okaże się niezastąpione w każdym domu, którego mieszkańcy stawiają zdrowie na pierwszym miejscu.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Ja niedawno kupiłam sobie blender stojący z panasonica, świetnie sieka mi orzechy, daktyle, i inne twarde rzeczy, Pamiętajcie tylko , żeby nie blendować gorących rzeczy bo tępią się ostrza :)
    • agnieszka, 2016-09-09 15:04:48

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA