REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Bądź fit na lato - piekarniki z funkcją Wellness

  • Autor: Urszula Tatur
  • 03 sie 2016 09:00
Bądź fit na lato - piekarniki z funkcją Wellness
Franke Crystal Black
Bądź fit na lato - piekarniki z funkcją Wellness

Latem wszystko odczuwamy lepiej, silniej, mamy większą motywację do działania, a w przyszłość spoglądamy bardziej optymistycznie, dlatego ćwiczenia oraz zdrowe posiłki właśnie teraz powinny stać się dla nas codziennością. To najprostsza droga to bycia fit, bo ćwiczenia fizyczne nie dadzą pożądanego efektu bez odpowiedniej diety.

REKLAMA

Zapomnij o sałacie popijanej wodą! Zdrowe odżywianie to zmiana sposobu myślenia o jedzeniu, to nowy styl życia i nowe podejście do posiłków - regularnych i smacznych. Najważniejsze są małe porcje, najlepiej pięć razy dziennie. Jedz wszystko, ale w umiarze, ogranicz niezdrowy tłuszcz i sól.

Trenerzy fitness zgodnie proponują porzucenie wszystkich ścisłych diet. Ważne jest, aby odżywiać się zdrowo i racjonalnie. Koniecznie trzeba pamiętać o śniadaniu, bo to najważniejszy posiłek dnia. Należy także porzucić mit, że nie jemy po 18:00, ponieważ tak naprawdę jedzenie to energia do tego, aby mieć siłę do ćwiczeń i codziennej aktywności.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pieczone dania są bardzo zdrowe, a przy okazji smaczne i dodające niezbędnej nam energii. Przygotowanie racjonalnego, zbilansowanego posiłku z pewnością ułatwi piekarnik Franke z innowacyjnym programem Wellness, czyli gotowe przepisy na dietetyczne potrawy z mięsa, ryb, warzyw. Piekarnik sam dobiera odpowiednią temperaturę do danego rodzaju dania i zmienia ją w trakcie, dostosowując do każdego etapu pieczenia. Program Wellness opracowany został do przygotowywania sześciu rodzajów dań, wyróżnionych ze względu na rodzaj produktu.

Sekret programu Wellness tkwi w wydłużonym czasie pieczenia, który odbywa się w niższych temperaturach, dzięki czemu możemy ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli.
Upieczone dania zachowują swoje naturalne wartości odżywcze, smak oraz zapach. Program Wellness to propozycja Franke, aby żyć dynamicznie i aktywnie, ciesząc się perfekcyjnie przygotowanym, zdrowym posiłkiem każdego dnia.

Stawiajmy więc przede wszystkim na racjonalne odżywianie, regularność oraz ćwiczenia fizyczne. Wszystko to stanowi klucz do zdrowia, ale także pięknej i smukłej sylwetki.

„70 procent sukcesu w dążeniu do wymarzonego celu to zdrowe odżywianie, a pozostałe 30 to ćwiczenia.” Ewa Chodakowska, trenerka fitness.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA