REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

9-elementowy komplet garnków

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 lip 2016 08:00
9-elementowy komplet garnków
Fot. MPM.
9-elementowy komplet garnków

Jest przystosowany do różnych kuchni, a dzięki opatentowanej powłoce nieprzywierającej Xylan® pozwoli wyczarować wiele smakowitych dań dla całej rodziny, Co istotne, doskonale posłuży przez długie lata.

REKLAMA

Na rynku jest już dostępny nowoczesny komplet garnków firmy MPM, model MGK-07, w skład którego wchodzą rondelek, 3 garnki o różnej wielkości oraz patelnia. Ten 9-elementowy zestaw to doskonałe rozwiązanie dla każdej Pani domu! Jest przystosowany do różnych kuchni, a dzięki opatentowanej powłoce nieprzywierającej Xylan® pozwoli wyczarować wiele smakowitych dań dla całej rodziny, Co istotne, doskonale posłuży przez długie lata.

Gotowanie z przyjemnością

Niejedna Pani domu doceni komplet garnków, który nie tylko zapewnia wysoki komfort przygotowania potraw, ale który swoim nowoczesnym wzornictwem ładnie wkomponuje się w przestrzeń kuchni. Co ważne, garnki MPM można myć w zmywarce i są również przystosowane do wszystkich rodzajów kuchni, w tym płyt indukcyjnych.

Aluminiowe grube, stopniowe dno zapewnia równomierna dystrybucję ciepła podczas przygotowania potraw, a praktyczna miarka wewnątrz ułatwia odmierzanie płynów. Garnki posiadają ergonomiczne, pełne uchwyty ze stali nierdzewnej, które umożliwiają dogodne ustawianie ich na płytach grzejnych. W całym zestawie, każdy element posiada otwór w pokrywce do uwalniania nadmiaru pary wodnej, co upraszcza proces gotowania bez konieczności jej przesuwania.

Jakość i solidność wykonania

Komplet MGK-07 został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niewidocznej powłoce z tlenku, która pokrywa powierzchnię metalu, materiał jest odporny na korozję i działa jak warstwa ochronna. Specjalna polerowana warstwa nie tylko przedłuża okres użytkowania, ale również ułatwia czyszczenie. Patelnia posiada opatentowaną powłokę nieprzywierającą Xylan®. Producent jest przekonany o wysokiej jakości produktów i udziela na nie 5-letniej gwarancji.

9-ELEMENTOWY KOMPLET GARNKÓW model MGK-07

Cena: 279 zł

Opis:

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Aluminiowe grube, stopniowane dno zapewniające równomierną dystrybucję ciepła
Specjalnie polerowana powierzchnia
Nitowane, pełne uchwyty ze stali nierdzewnej
Pokrywki z otworem do odprowadzania pary
Praktyczna miarka wewnątrz ułatwiająca odmierzanie płynów
Możliwość mycia w zmywarce
Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchni, w tym indukcyjnych oraz piekarników

Rondelek ze szklaną pokrywą o wymiarach 16 x 10 cm

Garnek ze szklaną pokrywą o wymiarach 18 x 11 cm

Garnek ze szklaną pokrywą o wymiarach 20 x 12 cm

Garnek ze szklaną pokrywą o wymiarach 24 x 14 cm

Patelnia o wymiarach 24 x 7,5 cm z powłoką non-stick marki Whitford z dodatkowym uchwytem bocznym
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA