REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zlewozmywaki stalowe ze 100 letnią gwarancją

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 marz 2017 09:48
Zlewozmywaki stalowe ze 100 letnią gwarancją
Projekt Kasia i Michał Dudko. Fot. Bartosz Jarosz.
Zlewozmywaki stalowe ze 100 letnią gwarancją
Zlewozmywaki stalowe ze 100 letnią gwarancją

Grecki producent zlewozmywaków – PYRAMIS, wydłużył gwarancję na zlewozmywaki stalowe do 100 lat, a na granitowe do 30 lat. Nowa gwarancja obowiązuje od 1 stycznia 2017 roku.

REKLAMA

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcyjnym najwyższej jakości surowców oraz zachowaniu najwyższych standardów produkcji, Pyramis zdecydował się wydłużyć gwarancję na swoje zlewozmywaki stalowe do 100 lat oraz na zlewozmywaki granitowe do 30 lat.
„W Pyramis jakość zlewozmywaków stawiamy na pierwszym miejscu. Wydłużając okres gwarancji informujemy konsumentów, że mogą w pełni zaufać naszym produktom. Jesteśmy pewni, że nasza szeroka oferta wysokiej jakości zlewozmywaków stalowych i granitowych wsparta wyjątkowym okresem gwarancji będzie dla nich jeszcze bardziej atrakcyjna” – powiedział Jerzy Cichowski, Prezes Zarządu Pyramis Polska.
Produkowane w Grecji zlewozmywaki stalowe PYRAMIS wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304 (18/10) gwarantującej trwałość, odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne, wysoką temperaturę, korozję a nawet sól morską. Każdy zlewozmywak stalowy PYRAMIS wyposażony jest w uszczelkę poliuretanową ułatwiającą i przyspieszającą montaż oraz matę bitumiczną wyciszającą dźwięk uderzającej o dno zlewozmywaka wody. Od 1 stycznia br. okres gwarancji na zlewozmywaki stalowe PYRAMIS wynosi 100 lat.
Zlewozmywaki granitowe produkowane są przez PYRAMIS w kilku krajach Europy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kompozytu są one odporne na zarysowania oraz niskie i wysokie temperatury (do 280 st. C). Nie powstaje na nich osad ani plamy i są łatwe w konserwacji. Od 1 stycznia br. okres gwarancji na zlewozmywaki granitowe PYRAMIS wynosi 30 lat.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA