REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Z serca Włoch - kamień w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 lip 2017 07:28
Z serca Włoch - kamień w kuchni
Quarella
Z serca Włoch - kamień w kuchni
Z serca Włoch - kamień w kuchni
Z serca Włoch - kamień w kuchni
Z serca Włoch - kamień w kuchni
Z serca Włoch - kamień w kuchni

Chociaż powstają z inspiracji włoskimi krajobrazami, obecne są w wielu wyjątkowych obiektach komercyjnych oraz prywatnych apartamentach na całym świecie. Produkty Quarella – włoskiej marki z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją – dostępne są już w Polsce.

REKLAMA

Oferta Quarelli to płyty na bazie kwarcytu, a także marmuru, które od 1965 roku powstają w Weronie. Miejsce ich pochodzenia nie jest przypadkowe – asortyment Quarelli to szlachetnie wykonane produkty z najlepszych surowców, oddające koloryt włoskich miast i miasteczek, inspirowane architekturą Werony, Rzymu i Wenecji. Płyty Quarelli powstają w zgodzie z tradycją, ale cechują się precyzją wykonania, współczesnym wzornictwem oraz zastosowaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. Oprócz walorów technicznych kwarcogranity Quarelli dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej o różnych fakturach i wykończeniach. Ich wzory i kolory – stale uzupełniane o nowe odcienie – można z łatwością dopasować do wnętrz o różnych stylach: zarówno przestrzeni minimalistycznych, jak i tych o charakterze glamour.

Blaty kuchenne i łazienkowe, powierzchnie ścian, posadzek, schodów, parapety, listwy przypodłogowe czy obudowy kominków – kwarcogranity marki Quarella dzięki swoim walorom technicznym mają szerokie zastosowanie. Są to płyty składające się w 95% z surowca naturalnego – kwarcytu, które dzięki dodatkowym materiałom są wyjątkowo odporne i trwałe. Ich zamknięta powierzchnia gwarantuje, że zarówno plamy, jak i nieczystości nie mają możliwości wniknięcia do środka. Czyszczenie za pomocą wody i neutralnego detergentu jest wystarczające do utrzymania ich perfekcyjnego wyglądu. Produkty marki Quarella na bazie kwarcytu dostępne są w formie płyt o wym. od 307 x 141 cm i grubości 1,2 – 2 – 3 cm.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA