REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szuflada dobrze zorganizowana

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 gru 2017 14:10
Szuflada dobrze zorganizowana
Peka
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana
Szuflada dobrze zorganizowana

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu, ale przede wszystkim sprawia, że zawsze mamy pod ręką wszystkie potrzebne przyrządy. Warto w przemyślany sposób zorganizować przestrzeń, korzystając z rozwiązań dostarczanych przez markę Peka, które powstały z myślą o wygodzie i ergonomii w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

REKLAMA

Wkład na sztućce SKY to solidna konstrukcja, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem, tworzy trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację w szufladzie. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca, nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki SKY mogą być dopasowane do całej szuflady, na szerokości od 30 do 120 cm.

Ergonomiczne, pionowe podziały wraz z wyodrębnionymi komorami, jakie zostały zaprojektowane we wkładzie FUTURA, zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni szuflady. Są poręczne a ich wnętrze można z łatwością dostosować do przechowywanych sztućców i drobnych akcesoriów. Wraz z wkładem dostępne są przegródki, dzięki którym można indywidualnie podzielić wewnętrzne komory, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Wkład SCOOP dzięki swej funkcjonalności pozwala na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie, co ułatwia przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Wielkości komór we wkładzie mogą być indywidualnie zmieniane, zgodnie z preferencjami użytkownika. Komory tworzone są przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Wkład wykonany został z polistyrenu o grubości 2,5 mm. Poprzeczne przegródki gwarantują większą wytrzymałość. Dzięki nim ostre przedmioty, takie jak np. noże, nie uderzają każdorazowo o krawędzie podczas otwierania szuflady.

Nowość w naszej ofercie – wytłoczki SEPARADO, które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna, interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy, sztućce lub wkład, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm, a jego głębokość może być dostosowana do różnych szuflad. Dodatkowo, istnieje możliwość tworzenia własnych kombinacji i zestawiania jednego lub więcej wkładów lub łączenia ich z matą antypoślizgową.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku talerzy są specjalne wkłady, które umożliwiają łatwe przechowywanie ich w szufladzie. Sprawiają one, że nawet delikatne, porcelanowe talerze są zawsze dobrze zorganizowane i łatwe do odnalezienia. Przejrzyście skonstruowany układ jest gwarancją tego, że można sięgnąć po ulubiony talerz w każdej chwili.

Maty antypoślizgowe, które zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem ułatwiając tym samym utrzymanie czystości, to bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można ją wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Istnieje także możliwość docięcia ich do odpowiedniego wymiaru. Mata zapobiega przesuwaniu się przechowywanych wewnątrz szuflady przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni. Dodatkowo podczas otwierania i zamykania wytłumia dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty są dostępne w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza. Aby stworzyć swoją indywidualną kompozycję, możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości.

Dedykowana mata AGO-PROTECT pozwala zachować czystość w szafkach zlewozmywakowych. Posiada specjalnie wyprofilowane wytłoczki, które umożliwiają zatrzymanie wyciekających płynów, dzięki czemu mebel jest skutecznie zabezpieczony przed zawilgoceniem.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA