REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Świeżo filtrowana wrząca lub zimna woda za naciśnięciem dźwigni baterii

  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 marz 2017 21:35
Świeżo filtrowana wrząca lub zimna woda za naciśnięciem dźwigni baterii
Dornbracht
Świeżo filtrowana wrząca lub zimna woda za naciśnięciem dźwigni baterii
Świeżo filtrowana wrząca lub zimna woda za naciśnięciem dźwigni baterii
Świeżo filtrowana wrząca lub zimna woda za naciśnięciem dźwigni baterii

Filtrowana gorąca lub zimna woda dostępna natychmiast – za naciśnięciem dźwigni.

REKLAMA

Dozowniki wody Water Dispensers marki Dornbracht zapewniają prawdziwą wygodę w kuchni. Łatwy w użyciu system składa się z baterii, filtra wody oraz zbiornika gorącej wody i zapewnia dostęp do wrzątku (93°C) lub filtrowanej zimnej wody w zależności od potrzeb w ciągu kilku sekund. Hot & Cold Water Dispenser był wcześniej dostępny dla baterii z serii Tara Ultra i Lot. Teraz Dornbracht wprowadził to udogodnienie do programów Elio, Meta.02 i Tara Classic. Baterie te można uzupełnić o pasujący Water Dispenser w odpowiednim designie.

Filtrowana gorąca lub zimna woda dostępna natychmiast – za naciśnięciem dźwigni
Water Dispenser jest wyjątkowo prosty w obsłudze: wystarczy przesunąć dźwignię do przodu, aby uzyskać dostęp do gorącej wody. Tym sposobem można zawsze łatwo otrzymać wrzątek i wykorzystać go do szybkiego przygotowania kawy lub herbaty, higienicznego wypłukania butelek dla niemowląt lub usuwania uporczywych resztek pokarmu ze sztućców.

Skoordynowana stylistyka: Water Dispenser dopasowany do głównej baterii
Podobnie jak w przypadku Tara Ultra i Lot, nowy Water Dispenser zaprojektowany dla Elio, Meta.02 i Tara Classic jest dopasowany stylistycznie do głównej baterii. Tara Classic Water Dispenser charakteryzuje się typową cylindryczną dźwignią oraz niezwykle wysoką i szczupłą wylewką, która zapewnia dużo miejsca do pracy w kuchni. Wariant Elio odzwierciedla okrągłe i harmonijne kształty tej serii i konsekwentnie przenosi je na Water Dispenser. Meta.02 Water Dispenser to gwarancja zredukowanych do minimum kształtów i objętości. Wąska, cylindryczna dźwignia, jak też cylindryczna forma korpusu baterii wyznaczają estetykę serii Meta.02

Dystrybutory Hot & Cold Water Dispenser dla serii Elio, Meta.02 i Tara Classic są dostępne w wykończeniach powierzchni: chrom i platyna matowa. Wariant dla baterii Tara Classic dodatkowo dostępny jest w wykończeniu cyprum, w kolorze różanego złota.

Idealny dodatek do Drinking Water Zone
Prezentowane przez firmę Dornbracht Water Zones to całkowicie nowa koncepcja przestrzeni życiowej, jaką jest kuchnia. Koncepcja ta po raz pierwszy umożliwia przestrzenne oddzielenie różnych procesów związanych z wodą w kuchniach prywatnych mieszkań, tak jak praktykowane jest to w kuchniach profesjonalnych. Specjalnie skonfigurowane armatury (Water Sets) oraz zlewozmywaki (Water Units) dopasowane są przy tym do odpowiednich stref wykorzystania wody (Water Zones): Preparing, Cooking, Cleaning, Drinking i Universal.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA