REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rustykalna kuchnia z nowoczesnym akcentem

  • Autor: Urszula Tatur
  • 02 cze 2016 09:30
Rustykalna kuchnia z nowoczesnym akcentem
Fot. Technistone.
Rustykalna kuchnia z nowoczesnym akcentem
Rustykalna kuchnia z nowoczesnym akcentem

Kuchnia urządzona w prostym stylu rustykalnym może jednak dawać zbyt surowe wrażenie. Taki efekt warto przełamać nowoczesnymi, gładkimi blatami konglomeratowymi.

REKLAMA

Prostota, przytulność i bliskość z naturą to główne wyznaczniki kuchni w stylu rustykalnym Ich nieodłącznym elementem są naturalne materiały i przedmioty nawiązujące do tradycyjnego rzemiosła, jednak współczesne kuchnie wymagają funkcjonalnych rozwiązań. Nutkę świeżości i oryginalności wniosą nowoczesne blaty konglomeratowe Technistone.

Aby kuchni, w której dominuje prosty i naturalny charakter, dodać nieco nowoczesności, można wzbogacić stylizację o blaty w beżowym kolorze Noble Troya firmy Technistone. Materiał ten swoim wyglądem do złudzenia przypomina marmur, jednak posiada znacznie lepsze parametry techniczne.

Konglomerat wytwarzany w oryginalnej włoskiej technologii nie posiada porów, dlatego jest nienasiąkliwy i plamoodporny, a dzięki zwiększonej gęstości wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania czy uszkodzenia. Blaty z konglomeratu w beżowym odcieniu idealnie komponuje się z rustykalnymi wnętrzami, wprowadzając do świeży, nowoczesny akcent.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA