REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Profesjonalna armatura w domowej kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 22 sie 2016 08:30
Profesjonalna armatura w domowej kuchni
Fot. Dornbracht.
Profesjonalna armatura w domowej kuchni

Profesjonalna bateria do kuchni.

REKLAMA

Gotowanie to pasja – a dla wielu osób również przyjemne i wprowadzające harmonię dnia codziennego zajęcie. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na wyposażenie kuchni zgodne z coraz wyższymi standardami ambitnych kucharzy – hobbystów. Dornbracht, zainspirowany kuchniami profesjonalistów, nieustannie dąży do optymalizacji procesów w kuchni. Armatura klasy premium przenosi wygodę profesjonalnych kuchni do prywatnych gospodarstw domowych. Zmniejsza to nakład pracy, a tym samym zwiększa czas na kreatywność w przygotowaniu potraw.

Nowe baterie z wyciąganą wylewką – Sync i Tara Ultra – zapewniają szczególną wygodę. Giętki wyciągany wąż pozwala na skierowanie wylewki tam, gdzie jest to potrzebne, a tym samym zwiększa promień działania wokół zlewu. Baterie oferują dwa rodzaje strumienia: naturalny, klarowny strumień laminarny (idealny do szybkiego napełniania naczynia wodą) i mocny strumień prysznicowy (doskonały do dokładnego płukania warzyw, mięsa lub ryb).

Istotną zaletą nowej wyciąganej armatury Dornbracht jest wyciągana w dół wylewka, która dzięki giętkiemu wężowi pozwala na kierowanie jej w dowolne miejsce. Matowa czarna powierzchnia uchwytu kieruje rękę użytkownika intuicyjnie do miejsca wyciągania elementu, a ten doskonale układa się w dłoni.

Również seria armatury Dornbracht eno z podwyższoną wylewką została wyposażona w możliwości zwiększające swobodę użytkownika. Eno dostępna jest w wersji z wyciąganą wylewką lub dwustrumieniowym wyciąganym prysznicem, co zapewnia maksymalny komfort podczas pracy przy kuchennym zlewie.

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA