REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Płytki do kuchni– pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75

  • Autor: Urszula Tatur
  • 25 maj 2016 11:00
Płytki do kuchni– pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75
Kolekcja Trakt z oferty marki Ceramika Paradyż. Fot. Ceramika Paradyż.
Płytki do kuchni– pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75
Płytki do kuchni– pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75
Płytki do kuchni– pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75

Najnowsze propozycje produktowe Ceramiki Paradyż wyróżnia nie tylko wyjątkowe wzornictwo ale przede wszystkim nowatorski, wśród polskich producentów, format płytek - 75x75 cm. Wielkoformatowe kolekcje gresu szkliwionego Adana, Menfi, Optimal, Scratch oraz Trakt to większe możliwości aranżacyjne, a także niepowtarzalny design, którego początek odnajdziemy w tym, co najbardziej zmysłowe…

REKLAMA

Sensoryczne inspiracje

Impulsem do stworzenia nowej linii płytek była fascynacja zmysłami oraz ich wpływem na nasze emocje. Projektanci Ceramiki Paradyż podkreślają, że wnętrza, w których żyjemy nie powinny skupiać się tylko na funkcjach praktycznych, ale poprzez odpowiednią estetykę - pozytywnie oddziaływać na nasz nastrój i samopoczucie. Wykorzystując wiedzę o zmysłach stworzono 5 unikalnych kolekcji, z których każda odwołuje się do jednego z nich. Kolekcja Trakt, doceniona międzynarodową nagrodą Red Dot Design Award, bazuje na zestawieniach barw pochodzących z natury. Wszystkie płytki posiadają niepowtarzalny rysunek, dzięki czemu, za ich pomocą możemy tworzyć niejednoznaczne aranżacje. Inspirowana zapachem Optimal to przede wszystkim naturalne i proste wzornictwo, które pozwala nam w pełni zrelaksować się w harmonijnym wnętrzu. Adana, ze swym ciepłym, przypominającym piasek na plaży wzorem, reprezentuje zmysłu dotyku. Została stworzona do wnętrz, w których istotną rolę odgrywa poczucie bezpieczeństwa. Mocno „wzrokowa” kolekcja Menfi stawia na ciekawe efekty wizualne. Płytki z licznymi przetarciami w kolorach brązu, miedzi i szarości oraz połyskującymi elementami wspaniale odnajdą się we wnętrzach industrialnych. Ostatnia z premierowych propozycji, inspirowana zmysłem słuchu - Scratch, swoją strukturą i kolorem przypomina beton. Jej wzornictwo bazuje na „nutach” nowoczesności, surowości i minimalizmu.

Format pełen możliwości

Wspólnym mianownikiem premierowych kolekcji jest nowoczesny format 75x75 cm, będący odpowiedzią Ceramiki Paradyż na światowe trendy. We współczesnych aranżacjach królują otwarte przestrzenie, wypełnione nowoczesnymi, minimalistycznymi meblami oraz dodatkami, które dobrze komponują się z gustownym tłem w postaci gładkiej tafli podłogi, czy ściany. Wielkoformatowe płytki sprawdzą się w tej roli idealnie. Wszystkie kolekcje wzbogacone są o modularne płytki uzupełniające w formatach 24,7x75cm oraz 37,3x75 cm, a także o geometryczne dekoracje cięte. Dzięki temu można swobodnie stosować je jednocześnie na podłodze oraz jako okładzinę ścienną. Umożliwia to stworzenie modnego efektu kontynuacji jednolitego, spójnego wzoru na podłodze i ścianie.
Wszystkie kolekcje 75x75 to najwyższej jakości rektyfikowany gres szkliwiony. Posiadają doskonałe parametry techniczne tj. wysoki współczynnik ścieralności, antypoślizgowość i mrozoodporność. Są także łatwe w utrzymaniu czystości. Wszystko to czyni je uniwersalnymi propozycjami ścienno-podłogowymi, które odnajdą zastosowanie w różnych pomieszczeniach, a także na zewnątrz. Zastosowane w salonie, holu czy łazience za każdym razem stworzą stylową bazę dla różnorodnych aranżacji.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA