REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pierwsza zmywarka - jak wybrać?

  • Autor: Urszula Tatur
  • 07 cze 2016 09:30
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Fot. Miele.
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?
Pierwsza zmywarka - jak wybrać?

Idealna zmywarka jest wydajna, efektywna i energooszczędna. Dokonując wyboru urządzenia oczekujemy od niego bezawaryjności, skuteczności, zwracamy również uwagę na ponadczasowy design.

REKLAMA

Zmywarki Active to urządzenia, które gwarantują satysfakcję użytkowania w wielu wymiarach. Doskonałe efekty zmywania uzyskiwane są m.in. dzięki trzem ruchomym ramionom spryskiwaczy, zapewniającym dokładną dystrybucję wody w całej komorze oraz potrójnemu systemowi filtrów, które usuwają najdrobniejsze zanieczyszczenia – wszystko to dla lśniących naczyń bez smug
i zacieków.

Użytkownicy, w zależności od potrzeb, wybierać mogą spośród programów zmywania: ECO, Delikatny, Intensywny, Łagodny i Automatic. Zmywarki wyposażono również w opcję dla niecierpliwych - „Turbo”, skracającą czas trwania programu. Błyskawiczne rezultaty są w niej osiągane poprzez podwyższenie temperatury podczas mycia i suszenia oraz skrócenie czasu namaczania.
Kolejnym z czynników wpływających na optymalne efekty zmywania jest sposób zaprojektowania wnętrza urządzenia. W komorze zmywarek Active znajdziemy ergonomiczne kosze Komfort, które są niezwykle wytrzymałe - podczas testów górny kosz obciążany jest załadunkiem o wadze 10 kg, dolny – 20 kg., następnie oba są automatycznie wysuwane i wsuwane 10 000 razy. Zmywarki Active wyposażono także w niezawodną szufladę lub kosz na sztućce* - przestronne elementy zapewniają dokładne usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń. Szufladę i kosze wykonano z trwałego, elastycznego materiału i wyposażono w wygodne uchwyty. Co więcej, wkłady w dolnym koszu można z łatwością złożyć.

Kolejnym udogodnieniem jest praktyczna funkcja ComfortClose zapewniająca łatwe i wygodne otwieranie oraz zamykanie drzwi, które nie opadają i zawsze pozostają w żądanej pozycji. Z kolei wyświetlacz na panelu sterowania wskazuje czas pozostały do zakończenia programu, co usprawnia
i systematyzuje wykonywanie prac domowych.

Zmywarki Active dbają nie tylko o naszą wygodę, ale także o portfel i środowisko. Możliwość podłączenia urządzeń do ciepłej wody (do 60 °C) to gwarancja konsekwentnej oszczędności poprzez skrócenie czasu trwania programu. Co więcej, funkcja Programowania startu pozwoli nam zaplanować rozpoczęcie zmywania z wyprzedzeniem do 24h tak, aby urządzenie rozpoczęło pracę w najdogodniejszym taryfowo momencie. Średnie zużycie wody w zmywarkach Active to 14 litrów. Urządzenia są również ciche - pracują na poziomie 46 dB – to mniej niż dźwięki emitowane podczas zwykłej rozmowy.

Aby zapewnić idealne rezultaty zmywania, urządzenia są dokładnie testowane na każdym etapie tworzenia. Podzespoły oraz proces produkcji podlegają specjalnym wymaganiom. Dzięki szczegółowym testom nawet najtrudniejsze zabrudzenia nie mają szans ze zmywarką Miele! Firma Miele jako jedyny producent w branży testuje urządzenia na 20 lat użytkowania**.
Zmywarki Miele Active dostępne w nowej, specjalnej cenie*** sprawią, że na zawsze zapomnicie Państwo o jakichkolwiek niedociągnięciach w rezultatach zmywania. Wyróżniają się również inteligentnymi rozwiązaniami, energooszczędnością i najwyższą jakością. Miele można zaufać: nasze urządzenia Państwa nie zawiodą!

* w zależności od modelu
**odpowiada 7,500 cykli zmywania
***dostępne w nowej, specjalnej cenie Od 2499 PLN*
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA