REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Odważ się na art déco w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 16 cze 2016 10:00
Odważ się na art déco w kuchni
Projekt Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz.
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni
Odważ się na art déco w kuchni

Dwudziestolecie międzywojenne wniosło wiele nowości do wystroju wnętrz. Dlatego też w odpowiedzi na panujące trendy powstała najnowsza kolekcja mozaiki Modern, którą wszystkim miłośnikom awangardy poleca Raw Decor.

REKLAMA

Dwudziestolecie międzywojenne wniosło wiele nowości do wystroju wnętrz. Obok secesji królowało art déco, które swoje główne zasady oparło na poszukiwaniu użyteczności i łączenia jej z pięknem przedmiotów codziennego użytku. Precyzja, dekoracyjność i finezja do dziś inspirują wielu projektantów. Dlatego też w odpowiedzi na panujące trendy powstała najnowsza kolekcja mozaiki Modern, którą wszystkim miłośnikom awangardy poleca Raw Decor.

Art déco jest synonimem geometrycznych form, płynnych linii i elegancji. Połączenie klasycznych elementów cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które pragną przearanżować domową przestrzeń. Dlatego dla miłośników nietuzinkowego piękna stworzono kolekcję inspirowaną stylem lat dwudziestych – Modern – Najnowsza kolekcja mozaiki Modern doskonale wpisuje się w stylistykę art déco, z którego czerpie to, co najlepsze. Nowoczesność i komfort to cechy, które od razu można dostrzec.

Gustowne wzornictwo przykuje uwagę klientów o najbardziej wyrafinowanym guście i tych, którzy chcą do swojego mieszkania wprowadzić odrobinę sztuki – mówi właścicielka Raw Decor, Małgorzata Wagner. Co wyróżnia najnowszą kolekcję płytek? Przede wszystkim stonowana kolorystyka, która doskonale skomponuje się z każdą przestrzenią. Czerń, biel, beż i szarość tworzą paletę barw, idealnie oddającą podstawowe cechy stylu art déco – klasyczny minimalizm i surowość.

Natomiast kształt płytek, przypominający małe romby, pozwala wyczarować intrygujące wzory, które podkreślą wyjątkowość każdego pomieszczenia – od łazienki, poprzez kuchnię, aż do salonu i sypialni.Mozaika może zdobić zarówno ściany, jak i podłogi. Szkliwiona powierzchnia pięknie odbija światło oraz mieni się niczym roziskrzone diamenty, dzięki czemu płytki stają się nietuzinkową dekoracją.

Stworzenie eleganckiego a zarazem użytecznego wnętrza to prawdziwa gratka dla wielbicieli najnowszych trendów. Szczególnie ci, którzy rozmiłowali się w dekoracyjności lat dwudziestych, będą mogli nadać swojemu mieszkaniu modernistycznego stylu.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • jak zabezpieczyć zaciekanie za meble przy płytkach 3d, zwykle gumowa taśma nie dolega do powierzchni płytek trójwymiarowych
    • pao, 2016-10-14 13:46:42

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA