REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 24 lis 2016 09:01
Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni
Studio Starimex Max Kuchnie
Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni
Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni
Nowoczesne mechanizmy w Twojej kuchni

Współczesne urządzenia AGD wyposażone są w innowacyjne technologie, które znacznie ułatwiają nam codzienne kuchenne czynności. Podobnie jest również w przypadku mebli kuchennych. Sprytne mechanizmy, inteligentne rozwiązania a to wszystko po to, aby wbić się w idealny minimalizm, czyli aktualnie panujący trend.

REKLAMA

Trzaskające drzwi i szuflady? To już przeżytek!


Z pewnością zdarzyło Wam się przez przypadek zbyt mocno pchnąć szufladę lub trzasnąć frontem zabudowy kuchennej. Innowacyjne systemy zamykające sprawiają, że szuflady i szafki same bezszelestnie się zamykają. Specjaliści Max Kuchnie przedstawiają poniżej kilka ciekawych rozwiązań.

Szafki otwierane do góry

Idealnym rozwiązaniem dla małych przestrzeni kuchennych jest zdecydowanie się na szafki otwierane z góry. Zwiększa to ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni. Mechanizm otwierania do góry pozwala na utrzymanie szafki w otwartej pozycji tak długo, aż nie zdecydujemy jej zamknąć.

Kosze cargo – wąskie szafki to nie problem

Jak wykorzystać wąskie, głębokie przestrzenie? To proste – zainwestuj w kosze cargo. Dzięki nim, na stosunkowo małej i ciężkiej do zagospodarowania przestrzeni bez problemu przechowasz bardzo duże ilości produktów. Rozwiązanie to daje Ci nieograniczony dostęp do wszystkich rzeczy – wysuwasz je wraz z całą zawartością i gotowe. Produkty te można dobrać w zależności od swoich potrzeb. Występują w różnych rozmiarach, najmniejsze zaczynają się od 15 cm szerokości – więc 'wciśniesz' je naprawdę wszędzie.

Niepasujące uchwyty? Koniec z tym!

Fronty bezuchwytowe cieszą się ogromną popularnością wśród projektantów przestrzeni kuchennych. Są bardzo praktyczne, wygodne i pomagają zadbać o czystość podczas kuchennych eksperymentów. Wystarczy lekko docisnąć front szuflady, a ona sama się otworzy. W ten sposób meble tworzą czystą, lśniącą, gładką powierzchnię.

Nowy hit – uchwyty na naczynia

Rzadko spotykane w Polskich domach uchwyty na naczynia to bardzo praktyczne rozwiązania. Chronią talerze przed przesuwaniem się wewnątrz szuflady i rozbiciem. Jeden taki uchwyt zmieści nawet dwanaście talerzy, co ułatwia przechowywanie i utrzymanie zastawy w idealnym porządku.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA