REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność

  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 sty 2018 13:52
Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność
Stolzen
Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność
Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność
Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność
Nowoczesne meble kuchenne. Postaw na funkcjonalność

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują jednoznacznie, że królować będzie przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania. Oznacza to, że klienci oczekują wielu nowoczesnych rozwiązań w zagospodarowaniu przestrzeni zabudowy.

REKLAMA

W meblach kuchennych, które wykonywane są w stylu nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim, stosuje się fronty MDF Acrylic, fronty drewniane oraz fronty MDF lakierowane.
Meble posiadają ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego - to obecnie najbardziej pożądany materiał w meblarstwie. Pozwalają one na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni. Takie elementy znajdziemy właśnie w szufladach i szafkach tych mebli.
- Nasze meble kuchenne w stylu angielskim oraz nowoczesne, minimalistyczne cechujące się prostymi frontami lakierowanymi pokazaliśmy na targach Warsaw Home w ubiegłym roku – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – Zaprezentowaliśmy również dodatki do mebli wykonane z dębu, takie jak organizery do szuflad czy spiżarki. Te rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Wyróżnikiem mebli Stolzen jest perfekcyjne wręcz zagospodarowanie powierzchni. Przykładem jest właśnie „spiżarka” czyli specjalnie przygotowana szafka w zabudowie, gdzie możemy umieścić wszystkie niezbędne nam akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować.
Kolejnym udogodnieniem jest specjalna szuflada na butelki wina czy rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych. W ten sposób nie musimy sięgać w głąb szafki. Półka automatycznie wysunie się na zewnątrz.
W meblach kuchennych firmy Stolzen, oprócz zastosowanych najwyższej jakości materiałów, znajdziemy również najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie akcesoriów meblowych np. Servo Drive lub niezawodne kosze PEKA. Szuflady otwierają się płynnie i cicho za sprawą systemu Tandembox Blum.
- Stosujemy również rozwiązania typu Servo Drive, które są wykorzystywane w szafkach z klapą, a także w szufladach. System polega na otwarciu i zamknięciu szafki lub szuflady poprzez dotyk sensora – mówi Agnieszka Adamek.
Kosze i carga w meblach kuchennych Stolzen to niezawodność gwarantowana przez firmę PEKA. Stosowane przez elbląską firmę rozwiązania to: kosze na odpady, kosze „Le Mans” i „Arena Style”, kosze „Magic Corner” oraz carga wysokie.
Dzięki firmie Blum i systemowi Servo Drive, zabudowaną lodówkę można będzie otworzyć poprzez nacisk na drzwi. Podświetlenie kuchni to energooszczędne rozwiązania typu LED z wygodnym w obsłudze sensorem włącznika. Wysoka jakość wykonania gwarantowana jest przez użycie najlepszych materiałów i akcesoriów.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA