REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna zabudowa XXL

  • Autor: Urszula Tatur
  • 10 sie 2016 14:00
Nowoczesna zabudowa XXL
fot. Peka.
Nowoczesna zabudowa XXL
Nowoczesna zabudowa XXL
Nowoczesna zabudowa XXL
Nowoczesna zabudowa XXL
Nowoczesna zabudowa XXL

Nowe trendy w urządzaniu kuchni stawiają za cel wygodę i dobre samopoczucie domowników. Najważniejszym kierunkiem w projektowaniu jest otwarcie kuchni na jadalnię i salon. Wysoka zabudowa to modne i praktyczne rozwiązanie. Oto nowości firmy Peka.

REKLAMA

Kuchnia nie jest już zamkniętym pomieszczeniem, do którego dostęp mają tylko domownicy. To otwarta dla każdego i przyjazna przestrzeń, w której ergonomia gra pierwsze skrzypce. Kuchnię traktujemy z dużo większą uwagą, starannie dobieramy materiały z których wykonane są meble i ich wyposażenie.

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest układ, w którym występuje ściana wysokich szaf, pełniąca rolę spiżarni oraz wyspa, na której przygotowywane są posiłki. W wysokiej zabudowie mamy nie tylko lodówkę, ale również pakowne cargo, wypełnione produktami i naczyniami. Otwieramy front takiej spiżarni, a półki lekko wyjeżdżają do przodu.
Jakie systemy są dedykowane do wysokich szafek? To mogą być cne carga i półki, a także modułowe pojemniki umożliwiające jeszcze lepszą organizację przechowywania w wysokiej zabudowie.

Modułowy system pojemników UBOXX Peka to nowy wymiar ergonomii w kuchni. Przedmioty pokrewne są blisko siebie - to najlepsza organizacja przechowywania. Podzielenie wnętrza szafki na mniejsze przestrzenie sprzyja zachowaniu porządku i łatwemu odnajdywaniu przechowywanych produktów i przedmiotów.

System CONVOY Lavido Peka to uniwersalne rozwiązanie. Mechanizm nie jest bezpośrednio połączony z frontem – może być stosowany w szafce z zawiasami, przy drzwiach przesuwnych lub systemach HAWA. Szafki CONVOY Lavido są niezwykle pojemne. Zapewniają doskonały wgląd do zawartości i dostęp do produktów, łatwą regulację wysokości półek, a nawet podwójne wyhamowanie.

System PLENO Peka to praktyczna i obszerna spiżarnia, którą można swobodnie wysunąć z szafki z frontem na zawiasie. Wystarczy tylko otworzyć front, aby uzyskać pełny wgląd i błyskawiczny dostęp do wszystkich zgromadzonych wewnątrz zapasów. Automatycznie wysuwane półki, z antypoślizgową matą, w momencie otwarcia zatrzymują się płynnie przed szafką.

Półki EXTENDO Peka polecane są jako wyposażenie wysokich szaf z frontem na zawiasie. Są bardzo wygodne w szafkach nad piekarnikiem czy ekspresem. Nadają się do wnęk nad blatem zakrytym frontem lub roletą oraz jako półki wewnętrzne w modułach z drzwiami przesuwnymi.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA