REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna szuflada w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 sty 2017 20:09
Nowoczesna szuflada w kuchni
Hettich
Nowoczesna szuflada w kuchni
Nowoczesna szuflada w kuchni
Nowoczesna szuflada w kuchni

Nowoczesna szuflada znów przypomina swą formą doskonały kunszt dawnych warsztatów stolarskich. Jej równy, prostopadły kant boku, wygląda niczym godzinami heblowana i szlifowana deska.

REKLAMA

Tylko lekkie prowadzenie, idealny bezgłośny ruch i ciche do-mykanie zdradzają, że mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym, a jednocześnie tak doskonale znanym. To najnowszy system szuflad InnoTech Atira, który właśnie pojawił się na polskim rynku meblarskim.

Gdy wysunięta z pięknego mebla szuflada wyraźnie odróżnia się wyglądem od eleganckich dekorów i kształtów frontów, nie można mówić o pełnym sukcesie projektanta. Gdy z mebla wysuwa się nowa szuflada InnoTech Atira słowo design nabiera nowego znaczenia.
- To zupełnie nowa forma jakości – zapewnia Joanna Nowak, specjalista ds. marketingu Hettich Polska. – Wysuwamy szufladę InnoTech Atira i od razu dostrzegamy dwie rzeczy: idealny porzą-dek, dzięki organizerom wewnętrznym oraz piękne, wyraźne kon-tury boków szuflady, nawiązujące do prostych linii korpusów, półek czy frontów.

Kolorystyka
W linii InnoTech Atira obok kolorów białego i srebrnego, dostępny jest również modny antracyt. W tych kolorach może być wykona-ne dno szuflady oraz jej wszystkie boki, zarówno niskich jak i wy-sokich szuflad, niezależnie czy jest to pełen bok czy też np. re-ling. Istnieje możliwość również łączenia boku szuflady z dwóch elementów, gdzie górny element (DesignSide) może być wyko-nany np. ze szkła, płyty w dowolnej okleinie czy naturalnego drewna.
- Możliwość tworzenia szuflady o różnych wysokościach i szeroko-ściach, jak i typów wykończenia boków, a do tego w zróżnicowanej kolorystyce, to ogromny atut naszego systemu, który otwiera wiele możliwości zarówno projektantom mebli, jak i ich użytkownikom – dodaje Joanna Nowak.
Co istotne, wszystkie komponenty tworzące szufladę wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wyprodukowanych w niemiec-kiej fabryce, gwarantującej najwyższą jakość oraz higieniczność, co jest bardzo ważne w przypadku szuflad mających kontakt z żywnością.

Nie tylko w kuchni
Projektanci, którzy już mieli okazję przetestować nowe szuflady InnoTech Atira, zwracają uwagę, że ich nowoczesny design i charakterystyczna forma krawędzi, świetnie pasuje do różnego typu mebli. Na rynku w ostatnich latach pojawiły się doskonałe szuflady spełniające np. wymogi stawiane przez użytkowników kuchni. Natomiast InnoTech Atira jest nie tylko szufladą wytrzy-małą, zdolną udźwignąć zapasy w spiżarni, ciężkie talerze i sztućce, ale też doskonale spełni swoją rolę w meblach łazienko-wych lub też jako szuflada w garderobie czy salonowej komodzie.
"Nareszcie jest na rynku szuflada, która wygląda elegancko, pa-suje do przestrzeni pokojowej, a do tego zapewnia niezwykły kom-fort przesuwania, ciche domykanie, a także ma opcję pełnego wy-suwu, o co coraz częściej proszą klienci, którym projektujemy szu-flady do przechowywania dokumentów, płyt z filmami czy innych drobiazgów w szafkach pod telewizorem" – recenzują architekci wnętrz. - "W łazience świetnie wygląda wysoka szuflada Inno-Tech Atira z podwójnym relingiem, a do tego ma opcję Push to open, czyli otwierania przez dotyk, dzięki czemu mogę projekto-wać meble z szufladami bez uchwytów”.

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA