REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe wzory podłóg z hiszpańskim temperamentem

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 paź 2016 09:00
Nowe wzory podłóg z hiszpańskim temperamentem
Faus

Podłoga laminowana Herringbone Grey oraz perfekcyjnie oddająca strukturę cementu Traditional Tile to główne nowości w bogatej kolekcji FAUS, marki znanej z podłóg, które jak żadne inne wykazują dużą odporność na czynniki związane z codziennym użytkowaniem, uderzenia oraz plamy.

REKLAMA

Poza trwałością, podłogi FAUS są projektowane z myślą o codziennym odczuwaniu przyjemności poprzez budowanie perfekcyjnej harmonii we wnętrzu i swoje wyjątkowe wzornictwo, obok którego trudno przejść obojętnie.

FAUS to jedne z najbardziej innowacyjnych podłóg na rynku. Są odporne na ścieranie, uderzenia, zadrapania, przypalanie i wilgoć, nie blakną, a ich antyalergiczna powłoka jest łatwa do czyszczenia i utrzymania w czystości. Bez problemów mogą być instalowane na ogrzewanie podłogowe.

Traditional Tile to płytki podłogowe pozwalające stworzyć niepowtarzalny wzór w kuchni, salonie i łazience, nie tylko dzięki niespotykanym i urozmaiconym wzorom, ale również dzięki charakterystycznemu rozmiarowi pojedynczej płytki 20x20 cm. Aż sześć uzupełniających się wzorów składa się na fragment podłogi o wymiarach 120x40 cm. Za sprawą hiperrealistycznej technologii płytki ceramiczne Traditional Tile doskonale oddają modną strukturę betonu, a oryginalny wzór wprowadza do wnętrza delikatne, florystyczne motywy.

„Herringbone” oznacza po prostu „jodełkowy” i dokładnie taka jest nowa podłoga FAUS o nazwie Herringbone Grey. Ten klasyczny wzór powraca w tym roku w wielkim stylu. Utrzymany w kolorystyce stonowanej szarości doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Jednocześnie ponadczasowość stylu jodełkowego sprawia, że podłoga Herringbone Grey z powodzeniem dotrzyma kroku nadchodzącym zmianom, ewolucjom, a nawet rewolucjom stylów. Zgodnie z nowoczesnym, a także wyjątkowo praktycznym podejściem do wyposażenia wnętrz, stawiamy na podłogi przede wszystkim trwałe oraz takie, których wzornictwo sprawdzi się nawet przez dziesięciolecia. Wzór Herringbone Grey ozdobił podłogę laminowaną dedykowaną miejscom wypoczynku, eleganckim gabinetom oraz trasom oddzielającym pokoje w domu.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA