REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe materiały na ściany w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 paź 2016 11:00
Nowe materiały na ściany w kuchni
BandIt Design
Nowe materiały na ściany w kuchni
Nowe materiały na ściany w kuchni
Nowe materiały na ściany w kuchni
Nowe materiały na ściany w kuchni

Wodoodporne tapety i dekoracyjne panele do kuchni.

REKLAMA

PANELE DECORA - TECNOGRAFICA
System paneli ściennych Decora włoskiej marki Tecnografica, to absolutna nowość na rynku. Panele powstałe z połączenia żywicy i kompozytu aluminiowego doskonale sprawdzą się, jako dekoracyjne materiały wykończeniowe w miejscach komercyjnych, takich jak hotel, restauracja, spa lub biuro, ale także w pomieszczeniach prywatnych jak np. łazienka, przedpokój lub salon. Ich lekka struktura, elastyczność, modularność, minimalna grubość (od 3mm do 8 mm), a przy tym duże rozmiary (1,5m x 3m) pozwala na łatwy montaż, bez konieczności wcześniejszego przygotowania podłoża i gruntowania ścian. Zaawansowana technologia druku pozwoliła na stworzenie wyjątkowych wzorów graficznych, w tym m.in. odwzorowanie minerałów i kamieni szlachetnych, ale także betonu czy rdzy.
Kolekcja Decora, w zależności od potrzeb dzieli się na: panele Decora Resina – wykorzystujące przezroczystość żywicy, Decora Stucco – oddające strukturę tynku oraz Decora Lux - pozwalające na dodatkowe podświetlenie paneli. Panele Decora posiadają liczne atesty pozwalające na zastosowanie w miejscach publicznych, są również materiałem antystatycznym, odpornym na zarysowania i uszkodzenia.

WIELKOFORMATOWE TAPETY TECNOGRAFICA
Wielkoformatowe tapety włoskiej marki Tecnografica, w zależności od zastosowania, dzielą się na kilka kategorii: Natural, Seta, Precious, H2O, TNT. Bogata kolorystyka oraz wyjątkowe wzory pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Stosując wyłącznie ekologiczne materiały i naturalne barwniki, Tecnografica stworzyła tapety, które nie zawierają PVC oraz rozpuszczalników. Tapety nie posiadają zapachu i są odporne na uszkodzenia oraz promienie UV. Dodatkowo, mogą być przeznaczone, jako okleina mebli, drzwi lub podłóg.
Ekologiczne tapety Natural (z tłoczeniem Stucco, Canva) na bazie specjalnej celulozy nie zawierają PVC, metali ciężkich, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Są bardzo odporne na uszkodzenia i zarysowania. Barwy są wysoko nasycone i pozwalają na odwzorowanie najtrudniejszych wzorów.
Innowacyjna technologia zastosowana w tapetach H2O, wykorzystująca włókno szklane, pozwala na aplikację produktu w miejscach o dużej wilgotności, tj. łazienka, kuchnia, spa, a nawet kabina prysznicowa. Dzięki dodatkowej ochronie wierzchniej, struktura tapety pozostaje nienaruszona mimo działania wody.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA