REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa kolekcja drzwi do kuchni lub jadalni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 28 gru 2016 09:00
Nowa kolekcja drzwi do kuchni lub jadalni
Pol-Skone

Firma POL-SKONE, jeden z największych polskich producentów drzwi i okien zaprojektowała nową kolekcję drzwi PRADO o bezprzylgowej konstrukcji, które pomogą podkreślić prestiżowy i elegancki charakter każdego wnętrza.

REKLAMA

Oryginalna kolekcja drzwi PRADO została wykonana z charakterystyczną dla firmy POL-SKONE dbałością o najmniejszy szczegół. - Nasza najnowsza kolekcja drzwi PRADO to odpowiedź na potrzeby klientów, którym zależy na podkreśleniu nowoczesnego charakteru wnętrza. Swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji. Jest to rozwiązanie o unikalnej estetyce. – inż. Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE.

System bez przylgowy DUO sprawia, że skrzydło „chowa” się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Specjalne ukryte zawiasy, znajdujące się między futryną a skrzydłem są prawie niewidoczne po zamknięciu drzwi, przez co idealnie komponują się z całą powierzchnią. Takie rozwiązanie znakomicie podkreśla wyjątkowy, nowoczesny styl aranżowanych pomieszczeń.

Kolekcja drzwi PRADO to 7 wzorów wyróżniających się różnym układem szklenia oraz paneli. Kolorystyka modnych wiązów z kolekcji LAMISTONE oraz jesionu polskiego, antracytu
i nugatu jasnego z kolekcji SILKSTONE, a dodatkowo łączenie opasek pod kątem 90 stopni, daje nam bardzo duże możliwości aranżacji wnętrza mieszkania lub domu.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA