REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Niezawodna i ponadczasowa bateria kuchenna

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 sie 2016 09:00
Niezawodna i ponadczasowa bateria kuchenna
Fot. KWC.
Niezawodna i ponadczasowa bateria kuchenna
Niezawodna i ponadczasowa bateria kuchenna

Bateria kuchenna KWC Sin Pull-Out.

REKLAMA

Kuchenne wyposażenie powinno cechować się jakością, wygodą użytkowania i wytrzymałością. Jest to szczególnie ważne w przypadku jednej z najbardziej eksploatowanych stref, czyli strefy wody. Nowa bateria KWC SIN Pull-Out wykonana została według najwyższych standardów- z najlepszych materiałów, ze szwajcarską precyzją i dbałością o każdy szczegół, by służyła nam przez długie lata, w niezmienionym stanie.

Ponadczasowy styl baterii KWC SIN Pull-Out z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznej elegancji. Tak jak wszystkie baterie z tej linii, posiada ona smukłą, opływową formę, a jej korpus przypomina butelkę. Jest bardzo poręczna i na tyle wysoka, że z łatwością napełnimy nawet specjalny garnek do gotowania makaronu Spaghetti. Mycie większych naczyń czy trudno dostępnych miejsc usprawni również wyciągana wylewka o długości 50 cm. A dzięki możliwości obrotu o 360o bateria SIN Pull-Out stanowi idealne rozwiązanie do zastosowania na wyspie lub w zlewozmywaku z dwoma komorami.

Bateria KWC SIN Pull-Out wyposażona została w niewidoczny aerator 'Neoperl Cache' oraz trwałą głowica ceramiczną, której spodnia uszczelka zapewnia bardzo dużą odporność na nagłe zmiany ciśnienia wody. Głowica jest kompatybilna ze wszystkimi modelami baterii KWC wyprodukowanymi po 1982 r.

Dodatkowe informacje:
• Wykończenie: chromowana
• Zawór zwrotny (odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku)
• Montaż mieszacza z lewej lub prawej strony
• Cena: 1 899 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA