REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nieujarzmione piękno konglomeratu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 lis 2016 10:00
Nieujarzmione piękno konglomeratu
Technistone
Nieujarzmione piękno konglomeratu
Nieujarzmione piękno konglomeratu

Nowe powierzchnie konglomeratowe – Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey firmy Technistone powstały z inspiracji pięknem czystej, nieujarzmionej natury. Fotorealistyczne, dynamiczne wzory pozwolą nadać kuchennemu wnętrzu zdecydowany, lecz bardzo elegancki charakter.

REKLAMA

Nowe, unikatowe blaty z linii Noble firmy Technistone na pierwszy rzut oka wyróżnia niespotykana głębia koloru oraz idealne odwzorowanie rysunku autentycznego marmuru. Jednak przy bliższym spojrzeniu można dostrzec w nich nieuchwytną grę żywiołów i pozornych przeciwieństw, ujętą w dynamiczne wzory przywołujące skojarzenia ze zjawiskami pogodowymi. Zarówno Noble Imperial Grey, jak i Noble Pietra Grey zachowane są w ciemnej, szaro-grafitowej kolorystyce z domieszką bieli. Dzięki swojej ciemnej barwie i wyrazistemu rysunkowi wprowadzą do nowoczesnych wnętrz nutkę żywiołowości i tajemniczości.

Nieuchwytna dynamika
Powierzchnie konglomeratowe Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey intrygują niezwykłym, dynamicznym wzorem powierzchni, który został dodatkowo podkreślony odważną, ciemną kolorystyką. Charakterystyczny rysunek tworzony przez grafitowe szarości i białe akcenty nawiązuje do piękna nieskażonej natury. Dynamiczniejszą propozycją wśród dwóch nowości jest powierzchnia w odcieniu Noble Imperial Grey, przywodząca na myśl intrygujące głębie oceanu. Na ciemnografitowym tle pojawiają się białe użyłkowania, przypominające morską pianę. Nieregularne, pierzaste motywy w połączeniu z szarą kolorystyką dają wyjątkowy, trójwymiarowy efekt. Nieco subtelniejszą propozycją jest konglomerat w odcieniu Noble Pietra Grey. Szara powierzchnia zestawiona z białymi użyłkowaniami tworzy zaskakujący efekt wizualny, przywodzący na myśl zachmurzone niebo. Delikatne, białe wzory o naturalnym wyglądzie nadają powierzchni autentyczny wygląd, charakterystyczny dla naturalnych, niepoddanych obróbce kamieni.

Żywe kontrasty
Powierzchnie Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey doskonale sprawdzą się jako prestiżowe uzupełnienie nowoczesnych, jasnych wnętrz, nadając im nietuzinkowego charakteru. Niezwykła głębia koloru i realistyczny wzór będą doskonale kontrastować na tle jasnych, gładkich powierzchni. Blaty z konglomeratu Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey doskonale zaprezentują się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach urządzonych w stylu amerykańskim, w których dominują biele, beże, pastele i klasyczne akcenty wyposażenia. Na pierwszy plan w tego typu aranżacjach wychodzi wyspa kuchenna, którą warto dodatkowo wyeksponować takimi elementami, jak designerskie oświetlenie czy elegancki blat. Dzięki swojej zdecydowanej, ciemnej kolorystyce i ekskluzywnemu wyglądowi naturalnego kamienia blaty Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey staną się centralnym elementem aranżacji.

Orientacyjne ceny: od 800 netto/m²
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA