REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nie zmieniaj. Pomaluj

  • Autor: Urszula Tatur
  • 29 cze 2017 16:07
Nie zmieniaj. Pomaluj
Inter Door
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj
Nie zmieniaj. Pomaluj

Mając własne cztery kąty, często urządzamy je od razu od A do Z. Kierujemy się przy tym nie tylko naszym gustem, ale i trendami. Co więcej, cena też odgrywa kluczową rolę w naszych wyborach. A co kiedy trendy miną, a nasz gust nieco się zmieni?

REKLAMA

Z trendami jest tak jak z modą, szybko się pojawiają i jeszcze szybciej znikają. Oczywiście są wyjątki. Tak jest np. z drewnem, od kilku sezonów to topowy materiał, który często gości w naszych wnętrzach. Podobnie jest z kolorami. Nieważne czy lato, czy zima – biel i szarość królują w naszych pomieszczeniach. Są to kolory dosyć bezpieczne, traktowane jako baza. A jeśli chcemy zaszaleć to decydujemy się prędzej na kolorowe dodatki, ewentualnie bardziej wyrazisty fotel.

Jest też nasz gust, który nie ukrywajmy – ma prawo się zmienić. I tak się często dzieje. O ile dodatki zawsze możemy zmienić, ściany przemalować to są pewne elementy wyposażenia naszego wnętrza z którymi jest nieco trudniej. Może się wydawać, że tak jest właśnie z drzwiami. Kiedyś tak bardzo podobały nam się drzwi w odcieniu wenge, a dziś najchętniej wybralibyśmy je w jaśniejszym wersji? A może kiedyś te śliczne różowe drzwi do pokoju naszego dziecka, dziś już nie pasują do dorastającej, zbuntowanej nastolatki?

Projektanci marki INTER DOOR podobne sytuacje znają z własnego życia i postanowili wprowadzić rozwiązanie, które umożliwia nam przemalowanie drzwi, ale z drugiej strony daje nam też możliwość ich pomalowania wg wybranego koloru. W INTER DOOR możemy zamówić drzwi pomalowane na niemalże wszystkie kolory tęczy (według palety barw RAL/NCS, z wyjątkiem kolorów metalicznych i fluorescencyjnych). Jeśli brakuje jakiegoś koloru pośród pozostałych wykończeń możemy zamówić drzwi malowane, na przykład farbą tablicową! Jeżeli mamy ochotę w swoim zakresie pomalować drzwi, na przykład w takim samym kolorze, w jakim planujemy pomalować ścianę w pokoju, możemy zamówić drzwi PŁASKIE przygotowane do malowania. Co więcej, na ten model drzwi możemy również nakleić indywidualnie wybraną przez nas tapetę. Jest jeszcze jeden plus – istnieje możliwość zamówienia nawet 1 sztuki.

Chęć indywidualizacji jest w nas tak duża, że często decydujemy się na coś co nas wyróżni i będzie unikatowe. Tak jest również z naszym mieszkaniem. Urządzając je, chętnie korzystamy z opcji indywidualnego projektu np. stolika. Często też wybierając sofę jednym z argumentów na „nie” jest „bo inni taką mają” lub „już u tylu osób taką widziałam”. Chcemy, żeby nasze wnętrze miało swój unikalny charakter i żeby było w nim widać nas. Skoro lubimy kolor pistacjowy to szukamy dodatków w tym kolorze, ale może warto nieco zaszaleć i wybrać drzwi w takim kolorze? Może klamki w tym kolorze nie znajdziemy, ale marka INTER DOOR zadbała również o to. W ramach oferty „Kompletne z natury”. Wszystkie drzwi wewnętrzne, które są dostępne w ofercie INTER DOOR, również PŁASKIE można kupić z klamką portugalskiej marki TUPAI w komplecie. Klamki tego producenta charakteryzują się wysoką precyzją wykonania i nowoczesnym designem.

W urządzaniu wnętrz ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i przekonanie, że coś robimy „na lata”. To co teraz jest modne i nam się podoba, może się za czas jakiś zmienić. Producenci dzisiaj dają nam wiele możliwości, które ułatwiają nam zmiany. Kiedy coś nam się nie podoba, najłatwiej jest przemalować. Tak też może być z drzwiami. Nie musimy ich zmieniać i kupować nowych. Teraz trendy jest DIY (do it yourself)!
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA